Sign in to follow this  
DariusManole1234

reclamatie

Recommended Posts

Nick-ul tau :  ElefantulManole

Nick-ul celui reclamat : VladBaRcElOnA

Descrie situatia : Mi-a dat jail la spawn, astept dovada(poza) ce i-am facut pentru ca era singurul politist on.

Data : 13.01.2018 - 11:11

Dovezi : https://imgur.com/a/7FN7a

Cum doresti sa fie sanctionat reclamatul?: Remove, daca nu are poza.

boss ! nu am nici-o dovada ca  nu  am facut ca mdea credeam ca nu  esti dinala  sa mori pt jail dar! ti-am  dat jail  ca m-ai omorat pe strada si am venit si am venit sa te bag la jail cu scutul etc si mi-lai spart si nu am avut ce face si trageai in mn si te-am omorat ca auto  aparare ! ai venit la spawn sa mai tragi in mine si cand ai tras ai fugit si am venit sa te bag la inchisoare! daca nu am dovada etc. puteti sa ma scoate-ti e treaba voastra eu sunt activ si altele  .. sper sa intelegeti ! la revedere

Edited by VladBaRcElOnA

Nu e mare lucru, stai cu bandicamu in bara si doar apesi F12 cand se va intampla ceva important, in orice caz nush ce sa zic, nu o sa imi dau parerea pe ceva ce nu cred ca se poate rezolva fara dovezi din ambele parti, cer T/C.

• Thanks 1

1.erai inca in urmarire dar mi-a zis pe discord colegul thedarkguest ca erai in urmarire generala. 2.am  zis opss ca am uitat ca erai in urmarire generala dar am facut un bine !

Chiar acum, VladBaRcElOnA a spus:

1.erai inca in urmarire dar mi-a zis pe discord colegul thedarkguest ca erai in urmarire generala. 2.am  zis opss ca am uitat ca erai in urmarire generala dar am facut un bine !

mi-a dat o data jail un politist cu motivul uramarire generala dar nu mai stiu nick-ul! si am mai luat inca 3 jail-uri inainte de asta!

Acum 1 minut, VladBaRcElOnA a spus:

boss da dar de la 4 juma nu a mai fost niciun politist on si eu te-am bagat in urmarire si ai iesit si ai intrat deci urmarire generala

la 5 a mai fost un politist on care m-a bagat...

Acum 3 minute, VladBaRcElOnA a spus:

ho ca facem spam pe forum! si nu a mai fost nimeni nu mai tot vorbi degeaba

nu mai vorbi tu degeaba ca a mai fost un politist on de am facut pvp cu el la arena si dupa l-am omorat la spawn si mi-a dat jail dupa! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this