Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Salutare Addicted!


Skuize

Recommended Posts

Nume: Dani

 

Nick: Skuize

 

Oraş: Olt

 

ID Skype (opţional): ilie_danut70

 

Vârsta: 16 ani

 

Cum ai aflat de Addicted2.Ro?: Păi ştiu de mai mult timp de server, cred că de aproximativ 3 ani daca nu mai bine.

 

Care este părerea ta despre Addicted2.Ro?: Păi Addicted este un server super fain, cu staff de treabă. Am fost în staff acum mult timp dar nu mai ştiu nimic de foştii colegi. Nu prea am mai comunicat cu niciunul.

Oricum am observat ca este staff nou şi de treabă. Aşa mi-au dat impresia. Cine ştie... Rămâne de văzut pe parcurs. : ) 

Şi poate ma voi întoarce şi prin staff pe la voi. : ) Bine-n-ţeles daca o să fiu activ pe server. Nu?

 

O mică prezentare generală: Salut/Bună! Numele meu este Dani. Cred că sunt puține persoane care mă cunosc cu adevărat. Nu pot spune că sunt un om simplu sau ușor de înțeles. Sunt o fire contradictorie, complicată.  Și apreciez enorm oamenii care încearcă să mă înțeleagă și nu se grăbesc să mă judece.

Sunt zile în care confortul patului meu îmi aduce cea mai mare satisfacție, dar sunt și zile în care mă pun în mișcare și la sfârșitul zilei, când trag linie, sunt uimită și eu de câte am reușit să fac.

Pai ce sa mai zic... Am 16 ani, îmi place muzica Rap și Pop, sunt zodia Vărsator, am 1,87m, îmi place culoarea Verde si Albastră, ador sa îmi petrec timpul calulator si cu prietenii, dar pentru că anul acesta am examenul mnaa... mai trebuie să și învăţ. 

 

Pai cam atât despre mine... Daca vreţi să mai aflaţi lucruri despre mine îmi puteţi lăsa mesaj aici. Vă v-oi răspunde cu cea mai mare plăcere! : )  "Sper că citiţi tot."

 

PS:O prezentare Scurta! ^-^

Edited by Skuize
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...