Jump to content
Addicted2Gaming
    • Salut @Fxbyy!    În primul rand, am sa te rog sa nu mai facem aici chat și sa așteptam și restul membrilor staff sa dea un vot acestei reclamații.  Revenind la subiectul reclamației tale, când @basikk11 ți-a dat mute, acesta, bănuiesc, ca nu observase de modificările aduse regulamentului. Îți sugerez sa nu uiți ca suntem oameni, ci nu roboți și ca oricine poate sa greșească la un moment dat, după cum a zis si @canasuperxd.    Din partea mea, acesta reclamatie are     Succes mai departe!     
    • Salut, @TheLose!   Citez fraza în care ai zis 'v-am dat tpahere numai vouă, celor din staff'.... eu nu am primit nici o cerere, ci a fost nevoie ca @xXxrobertrobxXx sa ne scrie pe /a să dăm tp la el ca are nevoie de ajutor, fapta pe ca o consider cam ciudata având în vedere ca doar lui i-ai dat tpa la tine, știind ca e membru staff și pe lângă ca ai avut tentiva de a face tpa+kill, revi pe forum cu o reclamație. După cum a zis si @ToTaNHaMoN, ați fost prinși de foarte multe ori când ați recurs la aceasta metoda și îl susțin la aceasta afirmație :"aveți mai multe ore state în jail, decât jucate normal."   Din partea mea, reclamația primește     Succes mai departe! 
    • Salut!    După cum a zis si colegul meu, @GhoulJanberk, consider ca îl puteai lasă pe @TheLose, sa facă aceasta reclamație, având în vedere faptul ca a răspuns la reclamația sa de jail acum 8, când scriu eu acest răspuns. De accesat forumul nu cred ca a fost adevăratul motiv sau impediment. În fine, nu asta contează acum, dar am analizat reclamația ta, iar din ss-ul oferit am ajuns la concluzia ca @PoloNiKH nu a amenințat, ci doar i-a spus lui @TheLose o consecință a persoanelor care recurg la metoda "tpa+kill".    Consider ca @PoloNiKH nu a amenințat, iar din partea mea această reclamație primește     Succes mai departe!   
    • N-ai orele necesare Nu ai poza cu dovada orelor
    • Maine dimineata pun dovada cu orele caci am uitat
  • Create New...