Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Change .


Iceman

Recommended Posts

Pentru ce iti trebuie CS TEAM ?

Nu sunt eu acolo unde jucam ? La ce iti mai trebuie altu ? Sa se certe aiurea ?

EU sunt moderator pe sectiunea COUNTER STRIKE . Dar ma ocup de BB si DR , acolo joci si tu . Nu vad rostul altuia .

Edited by MARIOhFOREVER
Link to comment
Share on other sites

Pentru ce iti trebuie CS TEAM ?

Nu sunt eu acolo unde jucam ? La ce iti mai trebuie altu ? Sa se certe aiurea ?

EU sunt moderator pe sectiunea COUNTER STRIKE . Dar ma ocup de BB si DR , acolo joci si tu . Nu vad rostul altuia .

Ce vrei tu ? Am administrator acum , am tot dreptul + ca tu la ce faci pe BB nu ti-a dat nimeni niciun drept ! Daca strumf iti zice nu , nu o sa fie . Mie mi-a zis ca am voie .

Link to comment
Share on other sites

Pe un server de nici o saptamana , ce vrei ? 20 - 40 de ore ? La inceput se fac campanii 10 - 20 admine free , se dau pe putine redirecte ... Crezi ca alexix in prima zi cerea 25 de ore ? Te inseli + nu mai posta la cererea mea aici . Si gata

Link to comment
Share on other sites

Sa faca fiecare ce vrea !!!!??? Azi mai devreme pe tine te-am vazut cum ai mutat piesa dupa build time, si cand te-am intrebat : "Ce faci mario ?", nu ai spus nimic ai tacut, toti playerii, adminii se plang de tine cand nu sunt eu /alexix pe sv. iti faci de cap chiar si pe DR . dami nu se scrie asa, sami nu se scrie asa, si numi nu se scrie asa dute pe la scoala ;))

Link to comment
Share on other sites

Bine ma . Dami remove voltzi . Dar sa nu crezi ca te voi mai ajuta la ceva . Si spune liquin ca imi face reclamatie ca am dat close la topic si ca am dat UPDATE . Aia tu m.ai pus . IN fine . Sincer , sa aveti bafta la server . Dupa ce se va mai popula voi intra si eu . Bafta . Vam pupat !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...