Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

"A facut din box o afacere. Acum poate sa se si retraga"


yasha

Recommended Posts

  • Admin

"Toata lumea astepta knock-out-ul, chiar si Mendy. Il astepta si pana la urma a venit... N-a fost un meci spectaculos. Sunt dezamagit de un singur lucru, ma asteptam sa cada in runda a 5-a, dar a cazut mai devreme. Bute a ales sa faca din box o afacere, acum poate sa se si retraga. Sa zica "v-am luat banii, la revedere!". Singura concluzie pe care o pot trage dupa meciurile lui Bute e ca se bate intr-o versiune foarte slaba, la ce adversari am vazut pana acum", a declarat Doroftei dupa meci.

Pugilistul Lucian Bute si-a aparat cu succes pentru a opta oara centura mondiala IBF la categoria supermijlocie, dupa ce l-a invins pe francezul Jean Paul Mendy prin KO in repriza a patra a meciului desfasurat la Romexpo, in fata a 10.000 de spectatori.

Sursa: sport.ro

Autor: sport.ro

Text prelucrat de: dumb0

Link to comment
Share on other sites

Toate spusele lui "Mosu`" dupa meci au fost doar din pura invidie/ciuda...Am ascultat spusele lui dupa meci pe sport.ro...Toate au fost numai din invidie...Bute este cel mai bun boxeour roman...Si nu cred ca se va retrage prea curand;)...ReSpEcT Bute! (stiu ca nu va asteptati la asta de la o fata...dar nah...m-am uitat si eu)

Link to comment
Share on other sites

  • Admin

Toate spusele lui "Mosu`" dupa meci au fost doar din pura invidie/ciuda...Am ascultat spusele lui dupa meci pe sport.ro...Toate au fost numai din invidie...Bute este cel mai bun boxeour roman...Si nu cred ca se va retrage prea curand;)...ReSpEcT Bute! (stiu ca nu va asteptati la asta de la o fata...dar nah...m-am uitat si eu)

:rolleyes: sportul este pentru fete si baieti :wub:

Edited by dumb0
acelasi lucru
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...