Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Nou veniti ! Alatura-te echipei Addicted2 !


yasha

Recommended Posts

  • Admin

Comunitatea addicted2.ro cauta Echipe sa administreze SERVERE hostate de noi(addicted2.ro)

sau COLABORATORI ( Cabal, WOW, CONQUER, Lineage II, SilkRoad, SCRIPTERI sa-mp, CS 1.6, Metin2, MuOnline etc ...)

Cautam oameni cu cei sapte ani de acasa cu experienta si doritori sa se alature echipei Addicted2 !

Mai jos va puteti prezenta abilitatile dar si cateva cuvinte despre voi: nume,varsta,experienta sau cu ce anume puteti ajuta comunitatea!

Link to comment
Share on other sites

Salut , Ma numesc Ciprian Alin si am 15 ani [30.12.1995]

Am venit pe Addicted2 pentru a ajuta comunitatea la administrarea serverului de SAMP...

Locuiesc in Deva , am cei 7 ani de acasa si sunt destul de activ .

Hobby-uri : Photoshop , Muzica , Dansurile .

Jocuri Preferate : Lineage2 , Counter-Strike , Samp

Link to comment
Share on other sites

Salut , numele meu este Ionut, am 14 ani si vreau sa administrez 1 server de cs[ sau mai multe daca se poate ] si unul de conquer , am cei 7 ani de acasa si stiu cum sa ma comport cu playerii / userii .

Cunosc gramatica limbii romane si am destula experienta in forumuri .

Astept un raspuns , ms .

Link to comment
Share on other sites

Salut ,numele meu este Claudiu am 22 de ani si sunt din Ploiesti.As dori sa administrez serverul de World of warcraft ,cunosc PHP ,web design ,grafica si server development.Cat despre experienta pot sa zic ca am acumulat ceva in 6 ani de cand ma tot joc cu aceste elemente (cele definite in propozitia anterioara).Momentan ofer suport PHPBB dar totusi as dori sa fac si altceva in afara de a oferi suport chiar daca ma pricep foarte bine ,hadeti momentan sa vedem ce pot face cu ce pot ajuta serverul de World of wacraft.Eu sper sa aveti incredere in mine si sa imi incredintati serverul de WOW.O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Buna ma numesc Alex si sunt din Piatra-Neamt.As dori sa ajut comunitatea prin administrarea unui/unor servere de Counter-Strike 1.6 . Cunosc foarte bine amxmodx , comenzi si am ceva experienta si in jucat <_<. Cred ca as mai putea popula comunitatea . Astept un anunt daca o sa fiu acceptat.

Va Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Salut, numele meu e Mihai. Sunt din orasul Focsani , am 15 ani , cunostintele mele pentru domeniu IT si cele de administrare servere cam 90% , as dori si eu un server de Metin2 pentru a imi aduce prietenii intr-o comunitate asa de valoroasa.. Si in ultimu rand voi administra corect. Si daca vrei o dovada ca sunt un bun Administrator si un bun gamer , va voi arata ca am si MOD pe un server de metin2. Va multumesc!!

Link to comment
Share on other sites

Salut ,numele meu este Claudiu am 22 de ani si sunt din Ploiesti.As dori sa administrez serverul de World of warcraft ,cunosc PHP ,web design ,grafica si server development.Cat despre experienta pot sa zic ca am acumulat ceva in 6 ani de cand ma tot joc cu aceste elemente (cele definite in propozitia anterioara).Momentan ofer suport PHPBB dar totusi as dori sa fac si altceva in afara de a oferi suport chiar daca ma pricep foarte bine ,hadeti momentan sa vedem ce pot face cu ce pot ajuta serverul de World of wacraft.Eu sper sa aveti incredere in mine si sa imi incredintati serverul de WOW.O zi buna.

Chiar as vrea sa ma joc putin wow chiar daca n-am nicio tangenta cu jocu asta <_<

Pro de la mine !

Link to comment
Share on other sites

Ma numesc Mihai Daniel am 15 ani si locuiesc in Curtea de Arges

M-a adus Gemeni pe aceasta communitate pentru serverul de samp ca scripter

Sunt activ, imi fac treaba foarte bine

Imi palce sa lucrez in PhotoShop, sa ma joc SA:MP,Cs

Sper sa fiu acceptat in echipa cu gemeni!

Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

R3 all ma numesc Viorel (da prieteni imi spun burel) am 17 ani sunt din Bolintin-Vale.Si vreu sa administrez un Counter-Strike 1.6.Pot aduce jucatori + redirecte contorizate.Ma pricep destul de bine in amxx si ma pricep sa fac si diferite moduri de cs.Eu sper sa fiu acceptat si Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Salut..Ma numesc Grigore Florin..am 17 ani..si sunt din Pitesti..am experienta in forumuri aproape 1 an..iar in administrarea serverelor de cs 2 ani...doresc sa administrez un server de counter-strike 1.6 32 slots..pot aduce playeri si redirecte..am experienta in amxmodx si pot baga modurile urmatoare:

-respawn

-deathrun

-war3

Sper sa fiu acceptat.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor ma numesc Barat Ioan si as vrea sa administrez un server deathrun daca se poate.Am 15 ani si am avut vreo 10 servere deja dar in pc-ul meu <_< .Locuiesc in Seini si ma pricep bine la servere si la forumuri.Id-ul meu este sgalegate daca aveti un anunt catre mine.Am fost deja in multe comunitati joc cs de 1-2 ani.Deci daca ma lasati sa administrez un server deathrun stiti unde ma cautati pe id-ul meu sau lasati aici un reply cum vreti voi.

Ahh si am cei 7 ani de acasa si doresc sa ma alatur in echipa voastra.

Link to comment
Share on other sites

Salut ,numele meu este Claudiu am 22 de ani si sunt din Ploiesti.As dori sa administrez serverul de World of warcraft ,cunosc PHP ,web design ,grafica si server development.Cat despre experienta pot sa zic ca am acumulat ceva in 6 ani de cand ma tot joc cu aceste elemente (cele definite in propozitia anterioara).Momentan ofer suport PHPBB dar totusi as dori sa fac si altceva in afara de a oferi suport chiar daca ma pricep foarte bine ,hadeti momentan sa vedem ce pot face cu ce pot ajuta serverul de World of wacraft.Eu sper sa aveti incredere in mine si sa imi incredintati serverul de WOW.O zi buna.

Salut , ma numesc Dragos si as vrea sa dicutam despre o colaborare la serverul de WoW.

Astept PM pe id de mes :dony_penitant

id skipe :donomob21

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut ,

Ma numesc Ionut am 20 de ani (fac 21 in nov) si sunt din Eforie-Sud(Jud Constanta).

Cunostinte : MuOnline , Counter-Strike 1.6

Ce as vrea : As dori sa administrez un server de counter-strike 1.6 public (daca se poate altul in afara de cs.addicted2.ro)

Cunostinte in ceea ce voi face ? : Pot spune ca am cunostinte foarte bune si in cea ce tine de redirecte si in cea ce tine de cs 1.6. .

Daca conteaza pentru voi, am fost admin in ACL (uni credca stiu ce inseamna asta).

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Salut! Ma numesc Alex, am 16 ani si sunt din Slatina. Vreau sa va ajut sa dezvoltati comunitatea prin administrarea unui server de SAMP de orice fel. Am experienta destul de mare ca scripter. Va pot arata ce stiu daca vreti. Astept PM pe forum daca vreti sa va ajut.

Va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut! Ma numesc Alex, am 16 ani si sunt din Slatina. Vreau sa va ajut sa dezvoltati comunitatea prin administrarea unui server de SAMP de orice fel. Am experienta destul de mare ca scripter. Va pot arata ce stiu daca vreti. Astept PM pe forum daca vreti sa va ajut.

Va multumesc!

o sa iti dam un raspuns ,dar momentan suntem ocupati cu dedicatul nou
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Salut, mă numesc Mihalka Paul, locuiesc în oraşul Baia Mare, judeţul Maramureş, am 16 ani, îmi place să fac mult sport, practic Înot de performanţă şi restul timpului ce-mi rămâne, mi-l petrec pe jocuri. Aş vrea să Administrez serverul de SA:MP, am eu GameMode-ul meu, Scripter-ul meu, playeri foarte mulţi, pot să populez, atât serverul cât şi forumul. Joc SA:MP de 4 ani şi ceva, de aceea am şi " aplicat " aici. Sper să-mi daţi un răspuns cât de repede posibil şi să fie (pozitiv). :)

Pentru mai multe detalii, mă puteţi contacta la ID-ul de Y!M: [email protected] !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...