Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Salut, eu sunt Denis.


MDenis

Recommended Posts

Salutare Addicted2, ma numesc Mihailescu Denis. am minunata varsta de 15 ani. Locuiesc in Constanta, studiez la Colegiul Comercial "Carol 1" pe profilul Tehnician in activitati de comert. Nu a fost alegerea mea... am pus acest liceu ca sa nu raman pe afara. Doresc sa ma mut pe un profil de matematica-informatica pentru ca am mari planuri cu programarea, iar acest liceu mi le-a cam stricat. De contactat o puteti face doar pe skype (mihailescu.denis1). Legat de Addicted2 pot spune ca este ok la prima vedere, fondatorii par mai ok dar stiti cum se spune "nu judeca o carte dupa coperta" ceea ce nu am sa fac. Vom afla in timp ce este de capul acestei comunitati. Am aflat de ea acum 2 saptamani prin serverul de Unturned pe care il ador.

Cam atat am avut de spus despre mine, nu v-am spus "sunt serios, sunt destept, sunt frumos" sau chestii de genul pentru ca nu le suport, asta nu e caracterizare, caracterizarea este facuta de fiecare om in alt fel, nu toti putem avea aceeasi parere.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...