Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Prezentare


Denis123321

Recommended Posts

  • Nume: Denis
  • Nick: Denis
  • Oras:Constanta
  • ID Skype (optional): dubstepignite
  • Varsta:16
  • Cum ai aflat de Addicted2.Ro?: Am aflat de Addicted2.Ro de la minunatul meu coleg de clasa Stefan , majoritatea dintre voi s-ar putea sa il stiti drept iFlandies/GauDauri , eu personal i-am dat porecla de '' Acel baiat al carui frate chiar nu este peste in anglia si are gang-uri de tigani '' sau '' Acel baiat ai carui parinti chiar nu fura curent si gaze de la vecini', sau '' Acel baiat care are 2 pusti in casa , cam 6 sabii ,2 pistoale si o maceta '' , bineinteles ca el are permis de port-arma pentru toate aceste arme .
  • Care este parerea ta despre Addicted2.Ro?: Am o parere foarte buna despre aceasta comunitate.
  • O mica prezentare generala: Sunt un baiat normal de 16 ani , de obicei ma trezesc pe la ora 7:00 dimineata si imi fac rutina zilnica :
  • -Ma trezesc
  • -Ii dau un mesaj pe telefon si pe skype lui stefan in care imi exprim aprecierea fata de el .
  • -Mananc
  • -Imi iau castile
  • -Ma duc la sala
  • -Pun Dani Mocanu
  • -Trag de fiare
  • -Ajung acasa
  • -Fac un dus
  • -Mananc
  • -Ma pun la pc
  • -Stau pana pe la 3-4 noaptea
  • Ma culc
  • Iar apoi totul se repeta

Planuri de viitor : La 18 ani voi merge in anglia impreuna cu stefan , fratele lui (Care chiar nu este peste si are gang-uri de tigani adusi din romania care fura pentru el ) a zis ca ne va oferii un loc de munca total legal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...