Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Prezentare - AlexIsAnAI

AlexIsAnAI

Recommended Posts

Salut! Eu sunt Alex. Acest server mi-a fost recomandat de către câțiva prieteni, care au toți o opinie foarte bună despre addicted2.ro. Așadar, cum duc lipsă de server-e, m-am gândit să aflu mai multe.

• Nume: Mă numesc Nedelcu Alex.
  • Nick: Nick-ul meu este AlexIsAlive.
  • Oras: Locuiesc în Călărași, sunt valah și mândru de această calitate.
  • ID Skype (optional): Pe Skype, ID-ul meu este alexisanai, așteptați slogane sovietice.
  • Varsta: Am ajuns în septembrie de minunata vârstă de 14 ani. Sunt născut pe 23 septembrie.
  • Cum ai aflat de Addicted2.Ro?: Comunitatea mi-a fost recomandată de prieteni, care au o opinie foarte bună în legătură cu server-ele și staff-ul din addicted2.ro.
  • Care este parerea ta despre Addicted2.Ro?: Încă nu mi-am format o opinie, dar recunosc că am fost plăcut impresionat de forma de prezentare a forumului, o așa-zisă "copertă" a server-ului, bănuiesc.
  • O mica prezentare generala: Sunt înnebunit după tancuri și eficiență. Până la urmă, totul se rezolvă fie cu tancuri, fie cu eficiență în muncă, nu-i așa? În experiența mea de Minecraft de 4 ani (cu intermitențe, desigur), am învățat că cel mai important lucru în acest joc este răbdarea. Așadar, din moment ce nu îmi doresc să vă plictisesc, vă salut și vă mulțumesc pentru atenție.

Cheers!

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...