Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Welcome Guest!

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Sign in to follow this  
dice

am postat aici

Recommended Posts

am vazut prea multi smardoi cu gura mare pe server , eu sunt bun , eu bat tot serv , eu sug pula etc .... cu coduri da orice incepator de MU este bun ;) daca nu ati avea coduri altfel o sa fie echilibrat cs`l , duelul , etc degeaba un DL cu set Sun   da in BK la CS de ii sar capacele si sanse ca DL sa moara din REF ... , cum in lorencia cerc   alte mape  BK pica ca o musca ... nu inteleg nimic setarile de la CS  diferite  @yasha sincer iti spun o sa pierzi o gramada de oameni  daca mai tii in brate guilda aia " daca ti`o donat o anumita suma de bani nu dau nume  sa sti ca tu executi  ordinile lui ;) cand sa venit la noi cu DUEL la cs in primele 10 min  ai trecut CS la ei , acum ca avem dovezi  video etc esti de negasit :)  te rog sa bagi un alt SEZON daca se poate :) sezon 3 ep 1 sunt 1000 de hakuri , buguri etc si anumite persoane le foloseste fara nici o jena si mai au si gura mare cat sura de porumb ! spor cu serv asteptam un sezon UP daca vrei sa ai serv populat  ;) 

Nu inteleg de ce nu se acorda CS noua, cand au plans aia pe skype intr-o ora ati oprit serverul si le-ati dat lor. Au facut guildul special pe dl ca sa nu poata fi mutat, se vede clar in video, bugurile lui peste.

• Like 1

ba ce e cu video ala ? tu crezi ca asa se muta la coroana ? dai din celalalt capat cu mouse pe spartacus ? fain mu stii . 

2 minutes ago, xSrN said:

ba ce e cu video ala ? tu crezi ca asa se muta la coroana ? dai din celalalt capat cu mouse pe spartacus ? fain mu stii . 

unu mai sus e nelamurit de ce el cu dl in lore cerc pica pe toata lumea si la cs nu si tu o dai in chestii dastea grave?:))

Acum 5 ore, tranced a spus:

Nu inteleg de ce nu se acorda CS noua, cand au plans aia pe skype intr-o ora ati oprit serverul si le-ati dat lor. Au facut guildul special pe dl ca sa nu poata fi mutat, se vede clar in video, bugurile lui peste.

ce se vede clar ? 

Filmarea a fost facuta de pe dl. Dar mai sunt si alte caractere care au incercat sa il mute, bk , sm si alti dl. De doua ori a inregistrat fara nici un fel de problema. yasha a fost anuntat din timp, stia toata lumea ce se va intampla si totusi nu a fost nici un admin prezent la cs...a trebuit sa stam noi si sa filmam, ca sa aducem dovezi...

Acum 2 saptamani sau 3 , HUSTLE a inregistrat cu duel bug, ieri Restless a inregistrat cu dl bug. Poti sa pui 1500 inele, pendante si alte variante, un caracter de joc nu este de neclintit...

Eram la cs dar anumiti retarzi ma omorau (pe langa injuraturile de rigoare) si nu am vrut sa ma apuc sa dau disconnect in prostie sa stric jocu, nu ma mai bagati la mijloc pe mine doar pt ca voi nu stiti sa jucati fairplay.

Legat de bug da a fost bug dar nu exploit de aceea cs a trecut la admins, oricum subiectul este inchis pt ca cei in cauza si-au dat delete ...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this