Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Welcome Guest!

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Sign in to follow this  
WinneR

LIPSA DE ADMINISTRATIE

Recommended Posts

Admini, GM-mi sau citi voi sunteti acolo , voi ati uitat mise pare ca voi aveti un server deschis inca poate mai intrati prin joc vedeti ce se petrece acolo eu 2 saptamini nu am auzit de voi deloc , mai intrati intrebati lumea ce mai doreste sa va spuna macar intrati la Castel si vedeti ce se petrece acolo ... 

• Like 1

yasha singuru lucru pe care vrea sa il inveti este LIMBA ROMANA ....pacat ,mare pacat scz Winer toti mai gresim nu zice nimeni nimic  dar pe langa faptu ca nu ai scris bine nu ai formulat bine ideea in sine asa este adminii nu prea intra pe joc eventuri nu sant pe serv asta de se ivesc probleme pe joc nu ai cui sa ii spui daca intra 3,4 insi si aia se injura ca la usa cortului este un proverb ..respecta si vei fi respectat.... eu una nu mai intru de ce simplu nu mai imi merge jocu pe calc am descarcat de vreo 4 ori si nimic alt joc imi merge asta nu yasha scz noi am mai vrb pe skype dar nu ai 2,3 persoane sa te ajute sa tii serv asta nu mai este addict care era odinioara când era Dan si apoi ai fost si u cativa ani dar aveai echipa care sa se ocupe care stia sa isi atraga pleyeri dar acu ........................

Eu va urez UN PASTE FERICITsi poate va aduce iepurasul ceva frumos bineinteles celor care au fost cuminti

,,maia”

Mai desteptilor mai bine decit sa  criticati taceati mai bine din gura eu nu am postat tema pentru voi , mai bine nici nu scriati ..