Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Welcome Guest!

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Sign in to follow this  
Salahor

problema cont

Recommended Posts

Am 2 conturi blocate. Le stii care sunt yasha. Nu VREAU sa discut sau "negociez" pe skype sau alte mijloace de comunicare..Nu imi face placere sa ma ascund si nici sa discut aiurea, sunt un simplu jucator de mu si doresc sa fiu tratat ca atare. Nu caut anturaje si nici nu vreau sa imi pierd timpul aiurea pe acest server. Nu stau sa scriu cu @nume , nu caut "favoritisme" , nu vreau absolut nimic decat niste explicatii logice pentru care mi-ai blocat aceste 2 conturi...

Plangerile facute pe skype sau facebook sunt doar discutii in particular si intre prieteni. vrei sa parasesc acest server, de fapt sa parasim serverul si sa nu mai jucam , poti sa ne spui direct si plecam. De fapt nu mai intram deloc...

Nu am revenit pe acest server ca sa imi iau pk-uri si sa stau ca un prost. La fel cum am fost intampinat cu pk-uri si bc-uri la fel fac si eu...

Avand in vedere ca ai folosit niste functii pentru a bloca cele 2 conturi pe care jucam/intram , poti sa folosesti si alte functii pentru a da un search si sa vezi cat am jucat si cum am jucat....

Plangerile se fac pe forum , nu pe skype...Pe skype se fac doar favoritisme, prietenii, etc nu ?

Mai mult ca sigur ca vei sterge acest topic, ca nu da bine la imagine...Insa da bine sa tii un server doar prin discutii pe skype sau fb cu 1-2-3 jucatori ??

Nu sunt "pasarica" ca sa ma plang, doar am facut un topic ca sa cer niste explicatii...Se poate discuta civilizat, nici o problema...Eu am incercat si pe joc dar nu am avut cu cine. Pe forum am cu cine ?? 

Server fara reguli , doar pt unii , era mai simplu sa ne spui " Vreau sa inchid servaru ca nu mai doneaza nimeni"  si dadea mai frumos ,  X la joc si nu mai intram :)

Lasam lumea sa joace cu auto combo si auto qwe...dar ne luam de un X la joc :) 

Eu astept un raspus " oficial"  cu reguli sau FARA reguli pt TOATA LUMEA !,  si apoi vedem daca mai reinstalez jocul !

Succes cu copii !

din toata povestea salahor nu vad nimic concret (nick,cont,poze etc ... ) eu am blocat mai multe conturi pt bug exploit (faza alt+f4) in kalime dupa ce ca sunteti o mana de oameni ajungeti la extreme ... din toata povestea asta reiese ca nu stiti ce e fairplay iar eu cand raspund cu banuri incepeti sa va plangeti.

haideti sa o rezolvam omeneste sa aveti unde sa jucati si sa va varsati nervi la urma urmei e un joc si trebuie tratat ca atare ... 

Te intreb si eu , ce este mai grav ?, sa dau X la joc dupa ce iau pk in kalima sau sa folosesc auto q sau auto combi la CS ? Si poti verifica asta , nu exista om care sa poata da qwe si 123 simultan ...a fost plangere facuta nu s.a luat nici o masura , la noi , ai primit pm/mesaj/skype/wats..(nu stiu ce dar pe forum nu este nimic) si imediat ai rezolvat problema ! 

Eu nu am dat niciodata pk , inainte sa primesc eu ! Poti verifica conturile /caracterele mele si caracterele/conturile lui Nasul/Nasa/Random..si ai sa observi cine da pk ...+ limbajul tuturo frustratilor care de la un pk iti umplu frigideru....

Respect pt cel care joaca pe Winer , este singurul cu bun simt ! Cu toate ca am vrut sa il ocolesc de multe ori iam dat pk si din gresala dar tot respectuos a vb !

Te joci mu , iei pk si incepi sa injuri ca un terminat pe post , pai mai merita lasati sa creasca ?

Salut. Conturi blocate : cristian4 și fasole.  Nu am folosit nici un bug...uitasem de acea faza și nici nu știu dacă funcționează pe server. Motivul invocat de tine este fals și te rog frumos sa scoți banul de pe conturi. 

Ideea e ca nu am folosit nici un programel ajutator , am fost și verificat prin teamwiever și loguri când am avut probleme de logare pe joc. 

La orice pk luat în kalime , din Davias dau move în Davias 3 și de acolo întreb iar în kalima. Deja am pierdut 24 ore fix aiurea, în care putea sa dau mai multe reseturi...mulțumesc.  

http://www.imagebam.com/image/190143545470015

http://www.imagebam.com/image/d55f57545470022

http://www.imagebam.com/image/670e88545470031

http://www.imagebam.com/image/c2d954545470034

http://www.imagebam.com/image/f7c8b1545470043

http://www.imagebam.com/image/3641f5545470054

http://www.imagebam.com/image/215b45545470064

http://www.imagebam.com/image/650ff9545470071

http://www.imagebam.com/image/f56dc0545470077

http://www.imagebam.com/image/8ee05d545470080

Noi nu am venit sa ne plangem la tine ca ei profita de un "bug" si nune lasa sa  intra in bc !

Ce ziceai de fairplay :-?

P.S   @yasha  sa imi spui si mie ultima data cand a fost elfa Rosy conectata , inafara de duminica la cs ( asta ca sa iti dai seama cum banezi caractere aiurea )

Edited by Rosy

4 hours ago, SadiBK said:

Te intreb si eu , ce este mai grav ?, sa dau X la joc dupa ce iau pk in kalima sau sa folosesc auto q sau auto combi la CS ? Si poti verifica asta , nu exista om care sa poata da qwe si 123 simultan ...a fost plangere facuta nu s.a luat nici o masura , la noi , ai primit pm/mesaj/skype/wats..(nu stiu ce dar pe forum nu este nimic) si imediat ai rezolvat problema ! 

Eu nu am dat niciodata pk , inainte sa primesc eu ! Poti verifica conturile /caracterele mele si caracterele/conturile lui Nasul/Nasa/Random..si ai sa observi cine da pk ...+ limbajul tuturo frustratilor care de la un pk iti umplu frigideru....

Respect pt cel care joaca pe Winer , este singurul cu bun simt ! Cu toate ca am vrut sa il ocolesc de multe ori iam dat pk si din gresala dar tot respectuos a vb !

Te joci mu , iei pk si incepi sa injuri ca un terminat pe post , pai mai merita lasati sa creasca ?

Dupa ce ca aveai vreo 10 conturi cu care dadeai pk in kalime si spuneai ca nu esti tu, acu vi si te plangi aici ca cum ai luat ban? noi luam cate 40-50 pk-uri pe zi de la tine, de pe conturile tale si tot nu faceam bug exploit..foloseam invitatii sa revenim si cand veneai sa faci iar pk pe spoturi in kalime daca te omora careva inchideai jocul, intrai iara sa dai pk.. si cand iti spuneau toti ca faci bug exploit cu inchiderea jocului si te da iar acolo ne injurai in toate felurile si de mama si de tata. 

Acum plangi si faci pe victima, de-aia ai luat ss peste tot... pentru hack-uri, bug-uri, vanatoare.

Asta inseamna bun simt la tine? winner lua cate 5-6 pk-uri pe zi de la tine.. si nu iti zicea nimic si nici nu-ti dadea pk inapoi! Adica tu sa faci orice vrei pe server.. iar noi sa tacem din gura si sa nu putem face level nici macar in dungeon-atlans-tarkan2.. ca si acolo vi cu un caracter cu level 400 sa dai pk???

23 minutes ago, Plangaciosu said:

Dupa ce ca aveai vreo 10 conturi cu care dadeai pk in kalime si spuneai ca nu esti tu, acu vi si te plangi aici ca cum ai luat ban? noi luam cate 40-50 pk-uri pe zi de la tine, de pe conturile tale si tot nu faceam bug exploit..foloseam invitatii sa revenim si cand veneai sa faci iar pk pe spoturi in kalime daca te omora careva inchideai jocul, intrai iara sa dai pk.. si cand iti spuneau toti ca faci bug exploit cu inchiderea jocului si te da iar acolo ne injurai in toate felurile si de mama si de tata. 

Acum plangi si faci pe victima, de-aia ai luat ss peste tot... pentru hack-uri, bug-uri, vanatoare.

Asta inseamna bun simt la tine? winner lua cate 5-6 pk-uri pe zi de la tine.. si nu iti zicea nimic si nici nu-ti dadea pk inapoi! Adica tu sa faci orice vrei pe server.. iar noi sa tacem din gura si sa nu putem face level nici macar in dungeon-atlans-tarkan2.. ca si acolo vi cu un caracter cu level 400 sa dai pk???

Oricum vin si va dau pk  ,  ti se pare tie ca am negat eu ceva ?  Sau doar simteai nevoia sa te bagi in seama ?

Eu nu am injurat niciodata pe un joc , pana la aceste servar "fara reguli" unde am dat peste toti terminatii care de la un pk incepeau sa injure , v-am aratat ca si eu pot injura !

Nu eu am inceput cu pk-urile ! Am zis si o repet ! Nu dadeam pk la nimeni nu deranjam pe nimeni , am vrut sa intru bc , poc pk ,  lumea in duel sa nu pot intra , si tot voi fetite virgine va plangeti pe privat sau ce modalitate ati folosit !

Si sa mentiona , ca nu dadeam X la joc cand veneam sa dau pk ! Dadeam X la joc cand idiotii de la voi veneau sa imi dea pk ! Este o mare diferenta .

• Like 1

Se pare ca vorbim singuri...Cam pierdem timpul aiurea si nu e frumos deloc asa...

3 hours ago, Rosy said:

Oricum vin si va dau pk  ,  ti se pare tie ca am negat eu ceva ?  Sau doar simteai nevoia sa te bagi in seama ?

Eu nu am injurat niciodata pe un joc , pana la aceste servar "fara reguli" unde am dat peste toti terminatii care de la un pk incepeau sa injure , v-am aratat ca si eu pot injura !

Nu eu am inceput cu pk-urile ! Am zis si o repet ! Nu dadeam pk la nimeni nu deranjam pe nimeni , am vrut sa intru bc , poc pk ,  lumea in duel sa nu pot intra , si tot voi fetite virgine va plangeti pe privat sau ce modalitate ati folosit !

Si sa mentiona , ca nu dadeam X la joc cand veneam sa dau pk ! Dadeam X la joc cand idiotii de la voi veneau sa imi dea pk ! Este o mare diferenta .

Poti sa vii tot serverul stie ca tu joci doar sa dai pk-uri peste tot ca, asa joci tu... in viata reala treaba nu ai.. doar sa stai zi si noapte sa ne dai noua pk-uri si sa faci bug exploit-uri prin kalime si sa blochezi bc-ul cu caracterele secundare si veniti aici si plangeti si faceti pe victimele. Oricum tu si acum minti, ca onoare sau demnitate nu ai sa spui adevarul, ca tu ai inceput cu pk-uri cu caracterele tale secundare peste tot ( si ziceai ca nu sunt conturile tale) cu blocajele in BC tot cu caracterele secundare!

Veneai sa dai PK pe spot cu Adelle, Calitat3, Deraiatul, Str3s , AmDeToate si multe alte conturi.. si daca te omoara careva faceai repede bug exploit inchizand jocul si dupa intrai sa omori din nou!  

Te credeai mai tare, ca noi foloseam invitatii kalime sa reintram in kalime si tu facand bug exploit ne mai si injurai de toate natiile cand ziceam ca faci bug exploit.

Demnitate, cultura si multe altele esti egal cu 0 barat.

Edited by Plangaciosu

3 minutes ago, Plangaciosu said:

Poti sa vii tot serverul stie ca tu joci doar sa dai pk-uri peste tot ca, asa joci tu... in viata reala treaba nu ai.. doar sa stai zi si noapte sa ne dai noua pk-uri si sa faci bug exploit-uri prin kalime si sa blochezi bc-ul cu caracterele secundare si veniti aici si plangeti si faceti pe victimele. Oricum tu si acum minti, ca onoare sau demnitate nu ai sa spui adevarul, ca tu ai inceput cu pk-uri cu caracterele tale secundare peste tot ( si ziceai ca nu sunt conturile tale) cu blocajele in BC tot cu caracterele secundare!

Veneai sa dai PK pe spot cu Adelle, Calitat3, Deraiatul, Str3s , AmDeToate si multe alte conturi.. si daca te omoara careva faceai repede bug exploit inchizand jocul si dupa intrai sa omori din nou!  

Te credeai mai tare ca noi foloseam invitatii kalime sa reintram in kalime si tu facand bug exploit ne mai si injurai de toate natiile cand ziceam ca faci bug exploit.

Demnitate, cultura si multe altele esti egal cu 0 barat.

Daca ai facut o scoala si stii sa citesti , ai sa realizezi ca esti un - in lume... 

ZIC IAR !

Voi ati dat primii pk !

Voi ati stat primii la intrare bc sa nu intram ( modalitate pk ) !

Voi ati stat primii in duel la intrare bc sa nu intram noi !

Voi ati fost primii care ati injurat ca la usa cortului pe /post !

Voi va plangeti ca pizdele primii la yasha !

Si tot voi sunteti tari in gura pe forum , voi nu vedeti cat de jalnici sunteti ?!

Nu am facut BUG , doar am dat X la joc ! E fara reguli serveru asta, unde scrie ca nu am voie sa inchid jocul si sa il deschid iar ?

Daca @yasha decide sa avem ban in continuare pe conturi , sa va jucati voi aia 3-4 care mai ramaneti !

P.S si sa nu va mau futa grija pe voi de viata mea personala ca nu ma intretineti voi , si nici nu duc lipsa de ceva  , P@

Deci nimic...înseamnă că noi am jucat degeaba ..ok , nici un fel de problema...mulțumim frumos pentru interesul pe care ți l-ai dat ;)

Salahor, Rosy,Sadik...ati mai avut tupeu sa deschideti topic pt ban la caractere? Cand stiti ca ati jucat cu bugexploit si ati dus pk.ul in extreme? Sunteti patetici...  Imi e mai mare mila de voi acum...

Edited by ionysopi

2 hours ago, ionysopi said:

Salahor, Rosy,Sadik...ati mai avut tupeu sa deschideti topic pt ban la caractere? Cand stiti ca ati jucat cu bugexploit si ati dus pk.ul in extreme? Sunteti patetici...  Imi e mai mare mila de voi acum...

Ati jucat cu bugexploit :))

Tu vezi ce scrii ? Voi dc nu ati luat ban pe dl cand ati luat castelu cu "bugexploit" ....acolo e mai relevanta situatia (aaa pt ca nu am insistat noi cu plansu la yasha)...daca stau sa mai caut  , mai gasesc multe alte astfel de metode la voi , deci , gura mica si joc de gleze + spor la lvl in arena ! :)) pk dus la extreme !

GG @yasha " online 9 " la ora 7 dim :)))  cu tot cu al meu !

Edited by SadiBK

@yasha ,deblochezi conturile blocate sau raman sa joace doar cei care ti-au dat pm sa te abureasca?

Eu astept raspuns pana maine,  daca nu se scote bloc de pe cont (nuam zis ban-ul de pe caracterele de pe care am dat X la joc ), voi intra in joc doar sa dau pk si sa mut de pe spot , in rest sa joace grupa pregatitoare in continuare !

Yasha ăsta deja e nesimțit...nu cred ca mai are vreun rost sa jucam pe acest server...faptele acestui owner au dovedit interesul acestuia pentru server...dacă nu a fost în stare în 2 zile ca sa des o explicație plauzibila pentru conturile banate, el sa aducă dovezi ca s-au folosit programele sau bug-uri sau alte idioțenii...nu noi trebuie sa ne apărăm după ce bazează aiurea conturile...

În concluzie , poate , poate mai venim la cs-ul asta de duminica , sa le explicam passricilor plângăcioase cum se joaca corect și adevărat la un castle siege iar apoi spunem adio acestui server...

Foarte josnic comportamentul acesta pe care l-a avut yasha, pe forum la VEDERE , cum este normal și corect nu se discuta absolut nimic...decât pe Skype, telefoane și fb ....pe ascuns...slab rau de tot "boss" ....

stiti voi vb aia vb dulce mult aduce ... parca ne cunoastem de o viata si am copilarit impreuna ... ar trebui sa imi dau si 2 capace ...

Vreti sa jucati de bine fratilor, nu vreti sa jucati iar de bine, e strict alegerea voastra. NU JUCATI PENTRU MINE. Eu am vrut sa va dau o atentionare, sa nu mai faceti magarii.

Ofer un serviciu, nu sunt politist, sa pierd timp in loguri, sa urmaresc toate prostiile voastre !!!

legat de telefoane chiar unul din voi ma sunat pentru ca nu mai putea sa intre pe joc ... Si daca mai vad amenintari si vb de cacat ma pun si sterg conturi !!! 

3 hours ago, Salahor said:

Yasha ăsta deja e nesimțit...nu cred ca mai are vreun rost sa jucam pe acest server...faptele acestui owner au dovedit interesul acestuia pentru server...dacă nu a fost în stare în 2 zile ca sa des o explicație plauzibila pentru conturile banate, el sa aducă dovezi ca s-au folosit programele sau bug-uri sau alte idioțenii...nu noi trebuie sa ne apărăm după ce bazează aiurea conturile...

În concluzie , poate , poate mai venim la cs-ul asta de duminica , sa le explicam passricilor plângăcioase cum se joaca corect și adevărat la un castle siege iar apoi spunem adio acestui server...

Foarte josnic comportamentul acesta pe care l-a avut yasha, pe forum la VEDERE , cum este normal și corect nu se discuta absolut nimic...decât pe Skype, telefoane și fb ....pe ascuns...slab rau de tot "boss" ....

Corect si adevarat?! baaa voi stiti doar sa faceti vanatoare, sa dati pk-uri peste tot, sa profitati de bug exploit, sa jucati cu autoqqq si autocombo!

Ia uite-l si pe stirbul de SadiBK cu autocombo in kalima.. asa ne omoara el pe spot.. ca fara autocombo e praf.. habar nu are sa joace.

http://www.imagebam.com/image/856b8d545648306

Mai faceti si pe victimele aiurea. milogiilor!

Edited by Plangaciosu
PS: Asa jucati si la CS cu autocombo si toate cele " corect si adevarat"

http://www.imagebam.com/image/c3df77545672711

Ia uitati-l si pe SadiBK cu autocombo!

Fata de voi, noi avem demnitate si jucam corect, nu cu programele, bug exploit si toate tampeniile cu care jucati voi, sa fiti " mari si tari pe server" si sa dati pk-uri la oamenii care isi vad de treaba si joaca corect.  Capish?

Jucati corect va cer playerii de pe server.    http://www.imagebam.com/image/29d3ea545673768

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this