NAOANNRC2

serverul de bedwars are lag

2 posts in this topic

As vrea sa va anunt ca mini-serverul de bedwars de pe Minecraft are lag de vreo 16 ore, la fiecare 20 secunde se blocheaza. Ma incomodeaza, si nu doar pe mine.

Va rog, rezolvati problema. Multumesc anticipat !

incearca sa postezi in sectiunea de Minecraft

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By PrintulPw
      Nick: PrintulPw Pe ce subserver ai primit ban: Assassin Numele membrului din staff care te-a banat:NAPst3R112 Dovezi: Avem mute dat de unu de acolo... Alte detalii: Operatorul a venit si imi crerea control ..eu avem mute si nu puteam scrie in chat... am intrat pe alt cont si iam dat disocrtul ...si iar ban... Ms de ban mereu e vina mea ca  nu stie aia  pvp si am armura pro pe mn....? Multumesc! P.S addicted2 e sevarul meu preferat si iau ban pe niciun motiv -_- asta da staff
    • By PrintulPw
      Nick: PrintulPw Pe ce subserver ai primit ban: Assassin Numele membrului din staff care te-a banat:NAPst3R112 Dovezi: am salvat chat ce am vorbit eu cu admin si cu rares alaa... Alte detalii: Unu pe nume Rares  a chemat pe cineva din staf zi a zis sa imi de ban pentru hack.. admin mia cerut discortul si l-am dat dupaia mai dat cresh minecraft am intrat inapoi si ban ...am intrat pe alt nume si iam spus admin uite asta e discortul meu controleza ma, iar rares ala... a zis dai ban ...si mio dat ban admin.. am intrat pe alt nume  si iar mia dat ban fara motiv SCZ dacam am scris gresit P.S addicted2 e sevarul meu preferat si iau ban pe niciun motiv -_- asta da staff
    • By TheMistyY
      Intr-un meci de bedwars am reusit sa construim o baza de lana si de lemn intre 3 echipe , verde , ablastru si rosu, .
      Acestea sunt pozele 
      https://imgur.com/a/nCDQU
      Am facut si un video pe canalul meu de youtube
      www.youtube.com/mistyy77