Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Addicted 2 Mc

OrIeNt

Recommended Posts

Citat
  • Nume: Cristian
  • Nick: OrIeNt
  • Oras: Ploiesti
  • ID Skype (optional):
  • Varsta: 18
  • Cum ai aflat de Addicted2.Ro?: Server-ul acesta il aveam in lista de preferinte de mult timp, de altfel singurul, deoarece am ajuns la concluzia dupa multi ani de jucat MC ca acesta este cel mai bun server. Am avut activitate pe acest server si in urma cu 1-2 ani, dupa aceea a fost o pauza din motive personale. Am aflat de acest server cautand pe internet si am avut un impuls sa intru pe acest server, deoarece m-a atras si denumirea, si reclama pe care o vazusem la acea vreme si numarul mare de playeri on, ca pana la urma asta e si placerea jocului multiplayer.
  • Care este parerea ta despre Addicted2.Ro?: Consider ca acest server este nemaipomenit din toate puncetele de vedere: spawn-ul este atractiv, kitul de start de inceput este ok - vorbesc in cazul server-ului de Survival, deoarece acela il accesez in cea mai mare parte a timpului - , Staff-ul este de calitate, format din oameni de treaba, dispusi sa te ajute si sa iti dea indicatiile de care ai nevoie.
  • O mica prezentare generala: Salut! Joc MC de cativa ani buni, cu pauze de timp, dar mereu revenind cu drag la acest joc, fiind ca o relaxare pentru mine. Am avut o incercare de a-mi face propriul server, am facut parte din Staf-uri ale altor servere, deci as putea spune ca as avea o experienta bogata. Imi place foarte mult sa construiesc, sa interactionez cu playeri, sa minez si am o mare satisfactie cand descopar minereuri pretioase. Sunt o fire prietenoasa, imi place sa ajut, sa invat jucatori noi si sa joc de placere mai ales!
  • Multumesc Staff-ului Addicted2.RO pentru munca ce au depus-o facand aceasta comunitate mare si frumoasa si felicitari pentru toata munca depusa construiri acestuia!!!

Sa aveti spor la joc! Ne vedem pe server cu drag !

• 2 weeks later...
  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...