Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pe serverul de Minecraft sunt deschise !
Sign in to follow this  
Jupanul21

Cerere Helper-Jupanul21

Recommended Posts

Prenumele tau: Ma numesc Alexandru
Cu ce nick-uri joci pe server: Am decat unu si acela este:Jupanul21
Varsta: 14-15
Primele 7 cifre din CNP: 5050610

Motivele pentru care credeti ca v-ati califica pentru functia de helper: Consider ca m-as putea descurca cu aceasta meserie,imi place sa ajut pe ce-i ce au nevoie,iau lucrurile cu seriozitate.

Discord (Obligatoriu) : iTz_GamerPro#0189
Ai citit regulamentele? : La 20:30 event?

Sectiune: As vrea pe SkyPvp
Câte ore jucate aveti pe sectiunea respectiva?: Momentan am 9 ore jucate.
Daca veti fi acceptat în staff, între ce intervale ale zile puteti activa pe server?: Dimineata,seara.

Edited by Jupanul21

Salut Alexandru, ma bucur ca ai ales sa aplici pentru functia de Helper pe serverul Addicted2.

- Esti activ pe sectiune dar nu si pe chat  asa cum trebuie avertizant playerii si oferindu-le informatii.

- Ai o aplicatie bine pusa la punct.
                                        - Ai citit regulamentul!

Votul meu pentru tine este: 
                                                                                                       :pro: 
                                                                                                                                                                                                                                               Mult succes!

Cum au spus si ceilalti membrii STAFF de mai sus, cererea ta este foarte bine facuta.

Sper ca vei fi activ, si-ti vei face treaba! ❤️
Din partea mea, primesti: :pro:

Multa Bafta in continuare!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...