Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

[Plângere] winterbabe+

Malakie

Recommended Posts

MODEL

1. Numele tau din joc: Malakie

2. Numele jucătorului reclamat:  winterbabe

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Imi da jail aiurea. Stateam  in ravina si lu am iron golemi si primesc jail pentru camp, cum vine asta?

4. Martori: ALAGa

5. Sectiune: survival 

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/VxMbbvF

Edited by Malakie

Imi pare rau sa precizez , dar aici este vorba si de greseala mea deoarece am facut gresit spawnereul , dar nu era permis ca voi sa stati la mine pe protectie si sa luati iron golemi cu lesa (martori G1cu si KlausMC) impreuna cu AlaGA + faptul ca a-ti facut si o ferma chiar langa protectia mea profitatn de spawnerele mele.

O seara faina!

Chiar acum, winterbabe a spus:

Imi pare rau sa precizez , dar aici este vorba si de greseala mea deoarece am facut gresit spawnereul , dar nu era permis ca voi sa stati la mine pe protectie si sa luati iron golemi cu lesa (martori G1cu si KlausMC) impreuna cu AlaGA + faptul ca a-ti facut si o ferma chiar langa protectia mea profitatn de spawnerele mele.

O seara faina!

vrei sa spui ca noi am facut ceva rau avand protectie langa tine,eu stiam ca motivul camp se foloseste cand omori pe cineva in nenumarate randuri la el pe protectie,tu fiind admin si nu te puteam omora,daca spui ca profitam de spawnerele tale,inseamna ca nu sunt facute cinstit si ca abuzezi impreuna cu martorii tai de gamemode 1 !

G1cu stii ce inseamna ''camp'' din cate observ tu nu stii.

Camp-ul este atunci cand nu lasi o persoana sa iasa din zona protejata prin a o omora.

Eu nu te-am atacat cum puteti spune ca asta este camp?

Tu faceai camp asteptai sa ies din protectie ca tu sa ma omori, chiar mai si omorat.

1 minute ago, winterbabe said:

Abuzare? Ce vrei sa spui prin asta?

cum e posibil sa ai 5 spawnere de iron golem cand ele costa 1,2kk de fiecare.

Acel spawner este facut prin abuz.

Vad ca eu trebuie sa  va  invat pe voi.

Acum 2 minute, Alaga-NoReal a spus:

vrei sa spui ca noi am facut ceva rau avand protectie langa tine,eu stiam ca motivul camp se foloseste cand omori pe cineva in nenumarate randuri la el pe protectie,tu fiind admin si nu te puteam omora,daca spui ca profitam de spawnerele tale,inseamna ca nu sunt facute cinstit si ca abuzezi impreuna cu martorii tai de gamemode 1 !

Vrei sa spui ca si eu abuzez? 

Nu poti sa dai intr-un jucator daca esti pe o protectie asta insemnand ca e protectie anti pvp si anti grief..

1 minute ago, G1cu said:

Nu poti sa dai intr-un jucator daca esti pe o protectie asta insemnand ca e protectie anti pvp si anti grief..

Exact deci te contrazici singur, cum poti spune ca fac camp cat timp eu nici macar nu pot da in el.

Acum 1 minut, G1cu a spus:

nu abuzezi,ai doar gm 1 si esti team cu winterbabe,avea 5 spawnere de irongolem,nu aveti o ferma,nu aveti nimic ! 

Just now, CataNicu2017 said:

01-48-39-0NKEa4h.jpg.png

Ai făcut degeaba acesta reclamație Am văzut cum luai cu lesa Iron Golemi de la winterbabe Păcat că nu am făcut ss 

Bro ce legatura are acest lucru?

Tot vina lui winterbabe este, vorbele nu conteaza fara o dovada clara. 

Esti cretin dand contra fara o dovada clara si un motiv bun.

Acum 2 minute, CataNicu2017 a spus:

01-48-39-0NKEa4h.jpg.png

Ai făcut degeaba acesta reclamație Am văzut cum luai cu lesa Iron Golemi de la winterbabe Păcat că nu am făcut ss 

ai aparut si aici,nici macar nu erai,winterbabe a precizat ca era g1cu si klaus tu la ce te bagi?

Acum 3 minute, Malakie a spus:

G1cu stii ce inseamna ''camp'' din cate observ tu nu stii.

Camp-ul este atunci cand nu lasi o persoana sa iasa din zona protejata prin a o omora.

Eu nu te-am atacat cum puteti spune ca asta este camp?

Tu faceai camp asteptai sa ies din protectie ca tu sa ma omori, chiar mai si omorat.

cum e posibil sa ai 5 spawnere de iron golem cand ele costa 1,2kk de fiecare.

Acel spawner este facut prin abuz.

Vad ca eu trebuie sa  va  invat pe voi.

Domnule Malakie daca nu stiti ce inseamna camp documentativa dupa faceti post pe forum, eu nu te-am omorat am dat un pumn in tine, ce ai facut tu de ai murit nu imi pasa, Si nu aveam cum sa fac camp pentru ca era protectie anti pvp.

Ce abuz sa faca el? Nu are accese sa isi dea spawnere?..

Acum 1 minut, Malakie a spus:

Bro ce legatura are acest lucru?

Tot vina lui winterbabe este, vorbele nu conteaza fara o dovada clara. 

Esti cretin dand contra fara o dovada clara si un motiv bun.

Cretin ești tu frate !!! Și degeaba ai făcut reclamă îți spun eu Nu mai face reclamați daca tot tu ai greșit hai bafta la joaca 

Acum 1 minut, CataNicu2017 a spus:

Cretin ești tu frate !!! Și degeaba ai făcut reclamă îți spun eu Nu mai face reclamați daca tot tu ai greșit hai bafta la joaca 

catanicu tu nici macar nu esti pe server,te-a pus cineva sa vii aici sa iti dai cu parerea?Lasa impresiile de administrator si aduti aminte ca ai helper din mila !

3 minutes ago, winterbabe said:

? Te rog controleaza-ti limbajul Malakie + ai furat si un iron golem spawner

Nu e vina mea pentru ca am gasit un spawner pe jos.

Domnul @G1cu arunca cu spawnere de iron golem pe jos eu eram la mine in protectie si l-am lu-at.

Asa ca inceteaza sa ma tragi pe mine la raspundere prin abuzul vostru.

Acum 1 minut, Malakie a spus:

Nu e vina mea pentru ca am gasit un spawner pe jos.

Domnul @G1cu arunca cu spawnere de iron golem pe jos eu eram la mine in protectie si l-am lu-at.

Asa ca inceteaza sa ma tragi pe mine la raspundere prin abuzul vostru.

Hm eu am aruncat spawnerul acela fiind al lui winterbabe care ma rugat sa il sparg ai si martori ca l.am spart si am dropat unul. 

Dupa tu l-ai luat..

3 minutes ago, G1cu said:

Hm eu am aruncat spawnerul acela fiind al lui winterbabe care ma rugat sa il sparg ai si martori ca l.am spart si am dropat unul. 

Dupa tu l-ai luat..

Dovada fratemiu, cu vorbe nu rezolvi nimic.

Acum 2 minute, Alaga-NoReal a spus:

eu vreau doar o filmare cand malakie era pe teritoriul vostru si a facut camp !

Daca nu era pe protectia lui winterbabe de ce ar mai fi scris, citez: Nu sunt obligat!

?

Acum 4 minute, Alaga-NoReal a spus:

eu vreau doar o filmare cand malakie era pe teritoriul vostru si a facut camp !

Si eu vreau o filmare cum el era la tine pe protectie nu la winterbabe.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...