Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Septy

Diffuse

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:Diffuse

2. Numele jucătorului reclamat:Septy " OPERATOR "

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:si-a pus protectia langa mine si nu a mai luat-o de acolo... mi-a dat si block pe forum.

Si-a facut casa langa mine si i-am zis sa nu isi faca ca i-am zis sa nu isi faca ca nu il las, am zis ca ii fac post ca si cand isi facea casa a inceput sa imi sparga sub picioare, mi-a spart de 2 ori portalu de nether cand eram in el, isi face casa din gm, mi-a facut organe genitale pe acoperis la casa ( La asta am zis sa nu fac poza ca... Terms And Service )

4. Martori: Nimeni

5. Sectiune:Survival.18

6. Dovezi - Poze:  https://imgur.com/a/FVqpSCz

Nu exista " Altele" asa ca o sa scriu eu aici.

Pentru cei ce nu inteleg ce se intampla in unele poze am sa le explica eu pe toate. 

In prima poza am folosit comanda /ps info ca sa se poata vedea ca protectia de langa casa mea este a presupusului OPERATOR DONATOR.

In a doua poza am facut un screenshot cu ' acoperisul ' :) casei mele pentru a se vedea ca acesta si-a facut casa langa mine si ca protectia mea se afla acolo.

A treia poza am aratat ca casa lui este langa a mea si ca nu este la 1000 metri indepartare.

In a patra am aratat ca protectia este a mea .

In ultima poza am facut un ss cu casa pe care Septy si-a facut-o, dar dupa a distrus-o si a lasat-o asa...

După o analiză amânunțită a plângerii tale, am constatat că nu este vorba decât despre o frustrare, mai mult sau mai puțin personală, către operatorul în cauză. Vecinătatea între playeri nu este un motiv de reclamat, iar odată ce oferi acces cuiva la protecția ta îți asumi posibilele repercusiuni.

Reclamația este respinsă, deoarece nu sunt identificate motive întemeiate de sancționare.

:tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...