Jump to content
Sign in to follow this  
Ti10

EzRekt

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:Ti10

2. Numele jucătorului reclamat:EzRekt

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Cineva pe nume Fluxi1 a scirs pe chat cuvantul "gaoaza' iar un prieten a scris si el sa vada daca primeste mute

4. Martori:emilianiulian, FierbetoN

5. Sectiune:SkyBlock

6. Dovezi - Poze:2020-02-10_21.42.54.png2020-02-10_21.46.50.png?width=400&height2020-02-10_21.42.58.png?width=400&height2020-02-10_21.46.53.png?width=400&height2020-02-10_21.46.52.png?width=400&height2020-02-10_21.46.51.png?width=400&height2020-02-10_21.43.01.png?width=400&height

Edited by Ti10

:contra:

Probe insuficiente

-Nu vad ca cei 2 playeri de care spui tu sa spuna acelasi lucru

-iti garantez ca aman2 au primit sanctiunea corecta 

Te-as ruga sa dai un raspuns in cadrul acestui topic cu  imaginile puse pe imgur.com, pentru ca din dovezile prezentate de tine chiar nu pot intelege nimic, pentru ca sunt prea mici, si dupa aceea discutam, ca sa fie relevant.

Edit: Dupa niste metode cam nefavorabile pentru sanatatea mea oculara, am reusit sa evaluez dovezile prezentate de tine si am ajuns la urmaroarele concluzii:

-Cei doi jucatori, Fierbeton si emilianiulian au fost sanctionati 100% corect

-Fluxi1 a fost sanctionat ulterior, din ceea ce imi amintesc, de un alt membru staff, si intrucat nu l-am sanctionat eu, nu trebuie sa prezint o dovada in acest sens.

Cer T/C.

Edited by EzRekt

EzRekt, ei au fost sanctionat aproape instant si tu nu ai fost in stare sa il sanctionez pe Fluxi1,si dupa JustRoDz_ il sanctioneaza si nu stia nimic de chiestia asta, Si cam toti helparii stau sa gaseasca un motiv sa dea mute, chiar daca a scris FierbetoN si ati recunoscut voi nu ati facut o pe Fluxi1

Eu am spus ca Fluxi1 a fost sanctionat, asta ai spus si tu, atat timp cat reclamatia mi se adreseaza mie, ar trebui sa primeasca t/c pentru ca am ajuns la o concluzie, toti cei care au incalcat regulamentul au fost sanctionati.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this