Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Jean

HeavenLord

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:Heaven_Lord

2. Numele jucătorului reclamat:Jean

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Jail degeaba.Am facut troll unui jucator cu artificii dar in regulament nu scrie nimic despre asta cum ca ar trebui sa primesc jail deci nu consider ca am incalcat regulamentul. 

4. Martori: Tot serverul

5. Sectiune: Survival 1.14

6. Dovezi - Poze:

Consider ca stafful ar trebui sa dea dovada de corectitudine nu sa imi rada in fata "dovezi?"

ati fost acolo stiti destul de bine ce s-a intamplat.

Acum 3 minute, TheTitanRo a spus:

:contra:

- atat timp cât ai luat jail, inseamnă că ai deranjat pe cineva cu acel troll,

indifent că e troll care nu afecteaza balanța jocului, ai deranjat pe cineva din a se juca,

- eu consider ca a  făcut ce trebuie.

de acord cu tine dar nu este in regulament..

daca era in regulament e clar ca nu o faceam

Acum 46 minute, HeavenLord a spus:

Consider ca stafful ar trebui sa dea dovada de corectitudine nu sa imi rada in fata "dovezi?"

ati fost acolo stiti destul de bine ce s-a intamplat.

de acord cu tine dar nu este in regulament..

daca era in regulament e clar ca nu o faceam

1. Ti se pare normal, și ok sa dai troll unui player? Care mai apoi a ieșit de pe server din cauza asta?

2. Nu ți-a râs nimeni în față. Ma repet, când faci o reclamație pui dovezi și explicații, tot ce trebuie. Nu faci chat la postare. 

3. Nu trebuie sa chestionezi tu nici un membru al staff-ului. Te simți nedreptățit, faci reclamație pe forum și cu asta basta. Nu iei la rand fiecare membru dacă x sau y sau cine ți-a dat jail. Si in nici un caz, nu mi te adresezi mie cu " Ce vrajeala pe tine" pt ca nu-ti convine parerea mea legata de reclamatia asta.

4. Dacă alt player îți făcea ție troll veneai plângând la staff ca eventual sa ii dam și ban, dar dacă tu faci troll, nu scrie în regulament deci e ok, ai voie. 

5. Consider ca cererea asta este făcută la frustrare, și membrul staff a procedat corect, așadar :

:contra:

Edited by Lex2905

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...