Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Plangere-DarkZen

NebuniaLuRobb

Recommended Posts

Am actionat in acest fel deoarece i-am spus playerului NebuniaLuRobb ca daca are vreo problema cu cineva din staff sa o reclame.Acesta urmand sa ne faca staff-ul ,,praf''.Din pacate dovezi nu am pentru ca nu ma asteptam la o reclamatie.Insa daca ar ajuta cu ceva martorii,astept raspuns.

Salut, NebuniaLuRobb!

Iti multumim pentru reclamatia facuta. Ne ajuta sa ne dam seama si despre feedback-ul playerilor. Analizand reclamatia ta, cu dovezile facute, putem observa ca atat, moderatorul Nyx , cat si helperul DarkZen, au acordat comanda /mute playerului Vladutt timp de 1h pe motiv de jigniri aduse echipei staff. Atat ca moderator, cat si ca martor consider ca acestia au actionat in concordanta cu regulamentul STAFF si nu au exagerat cu timpul acordat. 

Din partea mea, reclamatia ta are  :contra:, stafful actionand corect.

Acum 4 minute, YukiDark a spus:

Salut, NebuniaLuRobb!

Iti multumim pentru reclamatia facuta. Ne ajuta sa ne dam seama si despre feedback-ul playerilor. Analizand reclamatia ta, cu dovezile facute, putem observa ca atat, moderatorul Nyx , cat si helperul DarkZen, au acordat comanda /mute playerului Vladutt timp de 1h pe motiv de jigniri aduse echipei staff. Atat ca moderator, cat si ca martor consider ca acestia au actionat in concordanta cu regulamentul STAFF si nu au exagerat cu timpul acordat. 

EDIT:

Imi cer scuze am vazut alta poza ^-^' Din nou argumentele aduse de DarkZen, cu privinta la limbajul tau, NebuniaLuRobb a fost considerat jignitor pentru staff,intrucat ai primit mute de 1h pe motiv de jigniri aduse staffului. Votul meu ramane acelasi :contra:

• Thanks 1

Acum 1 minut, NebuniaLuRobb a spus:

Intrbare? 

Staff-ul nu ar trebuii sa își facă dovezi cu privire la mute-ul adus eu asa știu 

Alta intrebare,tu dc tot incalci regulamentul si dupa te oftici cand aplic sanctiunea corecta?Invata sa te comporti daca nu mai vrei sa ai probleme de genul.Cat despre faptul ca nu am facut screenshoot ca dovada este ca nu pot sa fac pe versiunea 1.15.2 pentru ca atunci cand vreau sa fac,mc-ul se inchide.Si nici ss-ul nu se salveaza.Inca odata iti spun,daca vrei sa nu mai ai probleme de genul,te rog sa nu te mai comporti asa,si ti-am dat multe alte mute-uri,din cauza limbajului.De acum o sa caut o alta modalitate sa fac ss ca sa nu mai fie o problema.

Chiar acum, DarkZen a spus:

Alta intrebare,tu dc tot incalci regulamentul si dupa te oftici cand aplic sanctiunea corecta?Invata sa te comporti daca nu mai vrei sa ai probleme de genul.Cat despre faptul ca nu am facut screenshoot ca dovada este ca nu pot sa fac pe versiunea 1.15.2 pentru ca atunci cand vreau sa fac,mc-ul se inchide.Si nici ss-ul nu se salveaza.Inca odata iti spun,daca vrei sa nu mai ai probleme de genul,te rog sa nu te mai comporti asa,si ti-am dat multe alte mute-uri,din cauza limbajului.De acum o sa caut o alta modalitate sa fac ss ca sa nu mai fie o problema.

Îmi pare rău să îți spun dar aceasta jignire de care spui tu nu a existat am zis ca sunteți prja nu v-am jignit cu acele cuvinte de genul "prost" "urat" am zis doar praf care nu e o asa jignire vai de vaita mea. Mai mulți din staff au fost de acord cu acea chestie ca trebuia sa nu îmi dai mute. 

Chiar acum, NebuniaLuRobb a spus:

Îmi pare rău să îți spun dar aceasta jignire de care spui tu nu a existat am zis ca sunteți prja nu v-am jignit cu acele cuvinte de genul "prost" "urat" am zis doar praf care nu e o asa jignire vai de vaita mea. Mai mulți din staff au fost de acord cu acea chestie ca trebuia sa nu îmi dai mute. 

I-ai intrebat tu?Eu am vorbit cu ei chiar acum pe /a si mi-au zis ca am facut bine.Si te rog sa scrii corect ca sa inteleg si eu ceea ce vrei sa transmiti.

Acum 7 minute, DarkZen a spus:

Plus ca încerci sa îți găsești scuze dar poți ori și simplu a îți iei o aplicație deci nu îți mai găsi scuze și 2.Imi zici mie sa citesc regulamentul dar voi nu îl știți pe ala de staff și nici pe ăsta și PS băiatu meu pentru jgnire staff era 45 de minute nu 1 oră deci nu ai cum sa ma minți sau sa te scoți 

Acum 30 minute, YukiDark a spus:

Salut, NebuniaLuRobb!

EDIT:

Imi cer scuze am vazut alta poza ^-^' Din nou argumentele aduse de DarkZen, cu privinta la limbajul tau, NebuniaLuRobb a fost considerat jignitor pentru staff,intrucat ai primit mute de 1h pe motiv de jigniri aduse staffului. Votul meu ramane acelasi :contra:

YukiDark, imi pare rau ca iti spun asta, dar daca nu esti in stare sa raspunzi la o reclamatie, de ce o mai faci?

Acum 8 minute, Borntokill a spus:

YukiDark, imi pare rau ca iti spun asta, dar daca nu esti in stare sa raspunzi la o reclamatie, de ce o mai faci?

Crede-ma ca sunt ^-^. Poate sunt si eu obosit dupa o zi intreaga petrecuta pe minecraft, plus ca am avut doua reclamatii deschise in TAB...Imi cer scue ca, insa m-am corectat si cred ca asta e cel mai important. ^-^ Nu vreau sa fac chat aici, deci nu inteleg raspunsul tau la aceasta reclamatie, Borntokill. End of chat

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...