Jump to content
Addicted2Gaming
TheLose

Jail 8 ore tpa kill

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Numele tau din joc:AndreiSmekerul

2. Numele jucătorului reclamat:Totancamon

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Cica tpa kill la staff dar nici nu la-m omorat daor lam lovit din greseala si am luat 8 ore jail cand voiam sa explic o situatie cu polonic

In plus nici nu te-am omorat am dat din greseala si imi dai jail ca ai grad mare....

4. Martori: Dumnezeu

5. Sectiune:Surv 1.15.2

6. Dovezi - Poze:https://imgur.com/a/si8Y9d8

Edited by TheLose

:contra:Ai primit jail pe merit si tu si ai tai..eram de fata 3 din staff pe tine..si am vazut toti cum ai facut tpa + kill si chiar ne ai omorat o pers din staff

Robert te rog  arata cum ai fost omorat ,ca in filmare se vede cum am avut lag si am dat din greseala

Ghoul Janberk te rog nu mai minti ca la-m omorat si hai sa fim putin oameni macar acum !

Daca imi da /tpahere  ma ataci si apoi te opresti pentru ca  il vezi pe YukiDark este clar ca ai vrut sa ma omori

Nu vreau sa fac chat aici asa ca ma opresc si astept voturile. 

In primul rand v-am dat tpa here numai voua,celor din staff.

in al doilea rand nu am vrut sa va atac,am vrut sa fac o simpla gluma si nu m-am oprit deoarce am vazut alt membru staff si deoarece repet a fost o greseala

O sa adaug și câteva cuvinte aici. 

În primul rand, nu eu v-am dat jail,nu pot sa îmi asum sanctiunea pe care nu am dat-o. În al doilea rand este cred ca a 10-a oara sau mai bine, când ați fost prinși cu tpa+kill,nu poți din greșeală sa dai tpahere și tot din greșeală sa ataci pe cineva.Baieti totuși sa fim serioși, cred ca aveți mai multe ore state la jail, decât jucate normal.

Acuma vorbind de reclamatie nu pot zice ca ai făcut tpa+kill dar ca nici nu ai făcut,dupa ce ca ai recunoscut ca ai dat /tpahere și ai început sa dai în robert aceasta reclamatie primește. :contra:

Cine mai comentează la aceasta reclamatie Inafara de membrii staff, o sa primească restricție de a posta o perioada anumita. 

1 hour ago, TheLose said:

In primul rand v-am dat tpa here numai voua,celor din staff.

in al doilea rand nu am vrut sa va atac,am vrut sa fac o simpla gluma si nu m-am oprit deoarce am vazut alt membru staff si deoarece repet a fost o greseala

1.Mie nu mi ai dat tp ca eram deja acolo
2.Se vede clar ca minti cu multa nesimtire..e tot ce am avut de zis

Salut, @TheLose!

Citez fraza în care ai zis 'v-am dat tpahere numai vouă, celor din staff'.... eu nu am primit nici o cerere, ci a fost nevoie ca @xXxrobertrobxXx sa ne scrie pe /a să dăm tp la el ca are nevoie de ajutor, fapta pe ca o consider cam ciudata având în vedere ca doar lui i-ai dat tpa la tine, știind ca e membru staff și pe lângă ca ai avut tentiva de a face tpa+kill, revi pe forum cu o reclamație. După cum a zis si @ToTaNHaMoN, ați fost prinși de foarte multe ori când ați recurs la aceasta metoda și îl susțin la aceasta afirmație :"aveți mai multe ore state în jail, decât jucate normal."

Din partea mea, reclamația primește :contra:

Succes mai departe! 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...