Jump to content
Addicted2Gaming
Sign in to follow this  
GheoANT

Reclamatie PoloNiKH

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: Postul este facut in numele lui TheLose deoarece accesta nu poate accesa forumul

2. Numele jucătorului reclamat:PoloNiKH

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: amenintarea unui jucator prin /msg

4. Martori: nu exista martori deoarece mesajul a fost dat prin /msg  

5. Sectiune: Survival 1.15.2

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/GEaSVng ( pot oferi imagine si in privat daca nu este prea vizibila )

• Like 3

Esti tu asa sigur ca nu sunt la drept ? As pute in momentul de fata sa ti fiu un avocat destul de bun 

• Like 1

Nu consider ca te am amenintat avand in vedere istoricul tau, a fost o mica glumita. 

Cu mare chin dar am reușit sa înțeleg ceva din dovada ta. Vreau sa spun ca PoloNiKH nu te-a amenințat, doar a spus ca, o sa vina cu o sugestie ca persoanele care fac mereu tpa+kill și vin pe server doar ca să încurce alți jucători sa joace în liniște, sa primească o sancțiune mai speciala.(o sancțiune speciala, pentru persoane speciale). 

Reclamatia primește de la mine 

:contra:

Cine o sa mai voteze Inafara de staff aici o sa primească interzicere de a posta o perioada de timp

Salut! 

După cum a zis si colegul meu, @GhoulJanberk, consider ca îl puteai lasă pe @TheLose, sa facă aceasta reclamație, având în vedere faptul ca a răspuns la reclamația sa de jail acum 8, când scriu eu acest răspuns. De accesat forumul nu cred ca a fost adevăratul motiv sau impediment. În fine, nu asta contează acum, dar am analizat reclamația ta, iar din ss-ul oferit am ajuns la concluzia ca @PoloNiKH nu a amenințat, ci doar i-a spus lui @TheLose o consecință a persoanelor care recurg la metoda "tpa+kill". 

Consider ca @PoloNiKH nu a amenințat, iar din partea mea această reclamație primește :contra:

Succes mai departe! 

:respins:   Sugestia nu este o amenintare. Membrul staff nu va fi pedepsit. Multumim pentru reclamatia ta.

:tc: 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...