Jump to content
Addicted2Gaming
Sign in to follow this  
Nodico

Cerere Helper SkyBlock

Recommended Posts

•  

Prenumele tau: Andrei
Cu ce nick-uri joci pe server: Nodico 🙂 
Varsta: 14
Primele 7 cifre din CNP: 5050731
Motivele pentru care credeti ca v-ati califica pentru functia de helper: Pai in trecut am mai fost helper si m-am decis sa ma intorc daca mai am sanse imi place sa socializez cu playerii sa ii ajut sa ii "indrum" daca pot zice asa in a se intelege cat mai bine cu ceilalti playerii de pe server pentru a forma o comunitate cat mai unita si cat mai solida, nu sunt atras in certuri si nu imi place sa incep certuri idiferent ca sunt fara motiv sau cu un motiv bine intemeiat, si nu incurajez pe nimeni sa se certe mi-se pare de prost gust si proasta educatie.

Discord (Obligatoriu) : Nodico#4402
Ai citit regulamentele? :Nu stiu sa citesc.
Câte ore jucate aveti pe sectiunea respectiva?: 4 o sa fac 24 in cel mai scurt timp posibil
Daca veti fi acceptat în staff, între ce intervale ale zile puteti activa pe server?: Dimineata Prânz Seara

:contra:

Momentan acesta este răspunsul.. aș aprecia daca ai face puțină activitate întâi, pentru a te reacomoda și pentru a căpăta informații cu privire la ce mai e nou, astfel încât să ai cunoștințe suficiente pentru a ajuta playerii daca au vreo nelămurire.Saptamana următoare ești binevenit din partea mea sa mai faci încă o cerere, deoarece ești o persoană pașnică și potrivită zic eu, pentru funcția aceasta.   * Ai fi putut spune mai mult la motive 

Orele necesare ,+ activitatea pe server ca sa putem sa ne facem o parere despre tine,mult succes .

Posted (edited)

Motivele mai sus.

Edited by EzRekt

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...