Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Cerere unban - clanin3


bayzzee123

Recommended Posts

in calitate de bff, pot spune ca banul a fost acordat corect. de ce?

ne-am plans la ei ca numa cu clanul war "testeaza" comenzile (le da arme, ii bagase in factiune in primele 5 minute de server, le da heal, feed, tphere), si noi le-am spus "ba, de ce faceti astea"

probabil si de asta, a doua zi, s-au testat toate comenzile pe mine (ban, kick, warn, banip, tempmute, clear, invsee, tphere, tp, cuff, uncuff, balanta 0, as sell, sudo, sparte chesturile, si multe altele!!)

asa ca hai sa nu ne mai pravalajim atata clanin, se stie clar ca ei doar au vrut sa testeze comenzile pe noi.

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2020 at 7:15 PM, soloIisusAdevaarat said:

pe mine s-a testat : /ban (de mai multe ori) /banip /backpack /invsee  /tphere /tp /jail  /unban /mute /warp spawn (fara voia mea)

 

On 4/10/2020 at 6:33 PM, qKenz0R said:

da pe mine s-a testat /ban /op /kick /mute /deop /tphere /tp /invsee /clear /clear /banip 

 

On 4/10/2020 at 5:58 PM, Water_Gamer said:

in calitate de bff, pot spune ca banul a fost acordat corect. de ce?

ne-am plans la ei ca numa cu clanul war "testeaza" comenzile (le da arme, ii bagase in factiune in primele 5 minute de server, le da heal, feed, tphere), si noi le-am spus "ba, de ce faceti astea"

probabil si de asta, a doua zi, s-au testat toate comenzile pe mine (ban, kick, warn, banip, tempmute, clear, invsee, tphere, tp, cuff, uncuff, balanta 0, as sell, sudo, sparte chesturile, si multe altele!!)

asa ca hai sa nu ne mai pravalajim atata clanin, se stie clar ca ei doar au vrut sa testeze comenzile pe noi.

Toti 3 aveti dovada de acestea? De ce le spuneti abia dupa ce va luati ban? WAR nu a primit niciodata /tphere , /heal sau /feed. Armele si armurile au fost gasite pe harta legit. Nu am primit nicio factiune in primele 5 minute. Daca verifici pe forum, toate factiunile pe care le-am primit dupa ce am pus cerere pe forum si am asteptat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...