Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Cerere Unban


qRazz3r

Recommended Posts

  • Nick:qRazz3r_
  • Pe ce sectiune ai primit ban:Assassins
  • Numele membrului din staff care te-a banat:Sadieeeeh
  • Dovezi: unknown.png
  • Alte detalii:astept dovada pentru jail si imediat dupa voi pune filmarea cum ma bateam si el era la "control" cu mn
Link to comment
Share on other sites

Se vede cum imi facea "control"
Acum am fost pe server si i am cerut sa raspunda cu o dovada la aceasta cerere unban si surprinzator acesta mi a zis "mai am timp" si apoi nu ma m ai bagat in seama.

Link to comment
Share on other sites

Exact ,ce bine ca am filmat si cand mi am luat kick ca am nimerit din greseala botul,pe filmare se vede un cacat adica nu vad autoclicker(cum l ai vazut tu clarvazatorule?) si reach unde frate? are fov zici ca i camera 360 a dat zclicks si marusca cu el de pamant drq.
Aici ai dovada ca mi am luat kick pe degeaba si se auzeau si clickurile te pooop degeaba dai ban daca nu sti ce e ala hack si ala joaca cu monitoru stins

 

 

Link to comment
Share on other sites

De curiozitate,ce ti se pare corect in a da ban doar pt ca am nimerit un bot din greseala + autoclicker n am,eram pe lunar in caz ca crezi ca am reach..
Da mi un motiv pt ca a sanctionat corect

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa iei unban deoarece filmarea pe care o are Levv ala o ai si tu din perspectiva ta si dai hituri legit.. nu ai reach nici auto..

Dar na... csf daca e slab lev

Si sadieh aka depresatul e si mai praf sa mor

Edited by Albert1313
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...