Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie cataa17_

ironspriter

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: ironspriter

2. Numele jucătorului reclamat: cataa17_

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: As vrea sa stiu si eu motivul pentru care am luat mute. Tot ce am facut a fost sa scriu in chat cuvantul 'nab', care inseamna 'incepator'. Domnul Catalin crede ca asta inseamna ceva vulgar sau derogatoriu.  Nu cred ca poti sa jignesti pe cineva folosind termenul 'incepator'

4. Martori: -  

5. Sectiune: skyblock

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/Q4WgphK

Ah, te rog sa postezi si dovada pentru care mi-ai dat mute, sa nu existe confuzii ca am spus altceva.

Salut @ironspriter, iti multumim ca ai facut aceasta plangere pentru a raporta o greseala a unui coleg de al meu.

Catalin este la inceput si as dori sa ii ierti aceasta greseala.

+in plus mute ul a fost scos aproape instant de catre @AnnaNee cum se vede in acest ss: https://imgur.com/a/ZqjDKSe.

Membrului staff i se va atrage atentia asta iti garantez, asteptam dovezi si de la el in orice caz, deoarece ai cerut.

:contra: 

:pro:

Nab nu este Limbaj, este unseamna Incepator cum zici tu.

Parerea mea este ca trebuie sa raspunda pentru greseala sa si sa invete mai bine ce este Limbaj si ce nu.

Chiar acum, G1cu a spus:

:pro:

Nab nu este Limbaj, este unseamna Incepator cum zici tu.

Parerea mea este ca trebuie sa raspunda pentru greseala sa si sa invete mai bine ce este Limbaj si ce nu.

fara unseamna..

Deci 

Buna seara,mi te as adresa altcumva dar nu am dovezi concrete care dovedesc ca tu esti.

Eu mi am asumat sanctiunea cum o fac cu toate.

1.Datorita bunului simt care ti lipseste,pentru ca ce coincidenta,erai pe alt cont si m ai amenintat ca imi faci inca i reclamatie,tu fiind primu player care imi face,de aia nu ai meritat niciun scuze 

2.Cand o sa stii sa respecti niste reguli si sa ju mai jignesti persoana pe server cum ai facut  in seara asta atunci poate  o sa meriti un "scuze" pana atunci invata cei 7 ani de acasa si dupa adreseaza te intr o comunitate ,deoacere iti faci o imagine proasta in societate.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...