Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie kango

HeavenLord

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:Heaven_Lord

2. Numele jucătorului reclamat:kango

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Faceam pvp la /warp pvp si vine domnu' kango si imi da jail pe motivul hack/bug abuse i-am explicat situatia ca nu am hack si ca doresc sa ma controleze dar a refuzat pe motiv ca numai cei raportati se controleaza..(in contextul in care Trex1999 striga pe chat ca am hack)i-am mai spus ca exista un bug foarte comun... playeri ma vad stand intr-un loc nemiscat dar eu ma pot misca si ii pot ataca iar daca playerii dau relog ma pot vedea normal nu sunt singurul care a intimpinat acest bug (My_name01, Lavinia) consider ca ar trebui sa primesc unjail pentru ca adminul nu procedat corect (nu am hack si nu am vrut intentionat sa am bug-ul) nici macar nu stiu cum fac sa am bug-ul pur si simplu apare... tin sa spun ca am mai spus pe chat despre bug dar nimeni nu a dat importanta.

4. Martori:Alexandru23,My_name01,Pooka ,dumnezeu

5. Sectiune:Survival 1.15

6. Dovezi - Poze: (o sa aduc si dovezi daca se mai intimpla acest bug la altii deoarece nici nu iti dai seama ca ai bug-ul pana nu iti spun altii)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...