Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Propunere #1

Nicollo

Recommended Posts

1. Nume:Nicollo
2. Propunere:am observat ca pe survival sunt foarte multe protecti puse degeaba si multi playeri nu pot sa se extinda mai mult de 1 bock de emerald din cazura ca este blocat in fiecare parte de protecti goala/puse fara sens

propunerea mea este ca la un anumit timp cand nu intri pe server sa se scoata protectia (automat/de staff) 
3. Sectiune:survival (ambele)
4. Cu ce consideri ca ajuta aceasta propunere?:a da posibilitea ca toti sa gaseasca locuri de contruit si sa extinda in cazul in care este blocat de aceste protecti
5. Poze/Film:-
6. Ceva de adaugat?:-

:pro:Propunera suna bine ar fii foarte utila mai ales pentru începători,daca exista posibilitatea pentru a se pune in plan ar fii foarte bine și cred că ar aduce și jucători pe sectiuni

Mi se pare o propunere foarte bună. 

Sunt mulți playeri care intra pe server, încep ceva și nu se mai joacă după. 

Ar fi mai ușor pentru playerii care sunt la început să-și caute un loc de casă și ar ajuta puțin să prevenim lagul. 

:pro:

Mi se pare o propunere foarte buna dar sunt niște chestii contra aici, spre exemplu dacă eu sunt inactiv o vreme ca pur și simplu nu am posibilități sa intru pierd totul și primesc cu siguranța grief de la ceilalți jucatori și aceeași problema este și pentru ceilalți. Deci din partea mea propunerea ta are :contra:dar și :pro:

Consider ca DA, ar fi necesară aceasta chestie dar la un moment dat se va da wipe.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...