Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie ImGaming da mita + sta pe /god la pvp

Masson

Recommended Posts

Reclamatie ImGaming da mita + sta pe /god la pvp

1. Numele tau din joc: Masson

2. Numele jucătorului reclamat: ImGaming

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Merg la pvp la ei in arena el sta cu gm sau ce o fi ala de nu pot da in el, ok am filmat am zis ca are reclamatie dupa a venit pe discord sa mi dea mita sa nu ii fac reclamatie ca el are ganduri pe servar a propus asa suptil ca vrea up si nu are chef de 1/3 sau ce o fi va las dovada cum sta pe gm 

+ imi da mita

4. Martori: McWithDani

5. Sectiune:Faction

6. Dovezi - Poze: 

cum era pe gm!,  https://www.youtube.com/watch?v=spHGZr6on1U&feature=youtu.be,  

minutu 1.34

Parerea mea este urmatoarea:

-faza in care nu puteai da in el putea fi un glitch, sau un singur bug/server lag insa nu prea cred. 

-mita este indirecta dar cred ca intredevar a gresit, acum depinde de manageri ce cred despre faza aia de mai sus. 

Nu voi lasa pro/contra deorece am vrut doar sa mi las parerea si as putea gresi, noapte buna!

Am fost pe un hacker cu câteva minute si cand ma duc ma duc cu god sa nu fiu omorat,dupa ce am plecat de acolo am fost sa imi fac arena de pvp
[10:56 PM]
Iar după 2 minute
[10:57 PM]
A aparut masson si a inceput sa dea in mine,a dat vreo 3 secunde si am vazut ca nu poate da iar apoi mi-am dat seama ca am uitat si ca sunt pe  god,m-am dat de pe god si m-a omorat
Dupa i-am zis ca putem ajunge la o intelegere,sa nu mai imi faca reclamatie sa ne complicam pentru ca nu am facut-o intentionat
Iar eu ii ofeream niste mere op,

Asta a fost tot,nu am facut nimic intentionat si am zis sa ajungem la o intelegere,mita e mult prea mult spus

La 23.06.2020 la 12:50, ImGaming a spus:

Am fost pe un hacker cu câteva minute si cand ma duc ma duc cu god sa nu fiu omorat,dupa ce am plecat de acolo am fost sa imi fac arena de pvp
[10:56 PM]
Iar după 2 minute
A aparut masson si a inceput sa dea in mine,a dat vreo 3 secunde si am vazut ca nu poate da iar apoi mi-am dat seama ca am uitat si ca sunt pe  god,m-am dat de pe god si m-a omorat
Dupa i-am zis ca putem ajunge la o intelegere,sa nu mai imi faca reclamatie sa ne complicam pentru ca nu am facut-o intentionat
Iar eu ii ofeream niste mere op,

Asta a fost tot,nu am facut nimic intentionat si am zis sa ajungem la o intelegere,mita e mult prea mult spus

:contra:

Pentru 3 secunde in care a fost pe /god , nu cred ca e o greseala atat de mare,maxim un advertisment verbal.

In rest cred ca a fost spus de colegii mei ce a fost de spus.