Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Decrease Warning Level

LiNU

Recommended Posts

Romana

Dupa cum spune si topicul, aici se posteaza pentru scaderea nivelului de avertizare.

Conditii:

1) Daca avertizarea nu contine link scade nivelul ei indiferent de vechime.

2) Dupa cel putin o luna de la data ultimei modificari.

P.S. - Orice comentariu inutil pe aceasta tema se sanctioneaza.

-------------------------------------------------------------------------------------

English

As the topic says, one can post here to decrease warning level.

Terms and conditions:

1) If the warning doesn’t contain a link, its level decreases regardless of its date.

2) After at least one month since the last change.

P.S. - Any unnecessary comments on this topic will be sanctioned.

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Pentru ce am luat WARN ? ca iam spus motivul ?? pentru asta dai WARN ? ce are daca imi dau si eu cu parea pe alte sectiuni , pentru ce exista daca nu ai voie sa iti spui punctu de vedere ?

Si tu te.ai bagat pe DR sau altu , si nu sa intamplat nimic . :-j

P.S. Nu contine nici link

warn scos

Edited by Alex

• 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Sa`mi fut una daca nu sunteti nebuni.Cum dracu ati bagat topicu asta tocmai aici nu stiu...

Dati warn in prostie doar cand vreti, scrie la orice warn primit si data cand expira (warn down), dar expira pe dracu.Dupa ce ca moderatorul vostru Vlad, face ce face pe serveru asta, si l`ati prins si voi cu scrisul de pe alt char, sau cu caracterul meu, imi mai da si 60 points warn. Ajung la 91 points si mai da unu warn up dar si ala neanuntat nicaieri.

Surpriza, 100 points=permanent. Iar voi mai aveti tupeul sa faceti topic cu awards.

Le dati astora dreptul de a da warn`uri sau ss (evident unde se vrea),dar nu le dati si acces sa le scoata.

De asta e si plin de 325346534 reply`uri la fiecare plangere,pentru ca se dau warn`uri si ss`uri cand vreti si la cine vreti.

Ori faceti ceva ori ne`am bagat ceva si`n forumu asta..

User : maza

Hai sa evitam spamul si smecheriile.

5 zile (cu indulgenta) pentru limbajul de cotetz din topicul asta + 60 warning points pe care el da sistemul automat: http://www.addicted2.ro/forums/index.php?/topic/13805-no-rules/page-2#entry55753
iar permanentul a rezultat de aici: http://www.addicted2.ro/forums/index.php?/topic/13955-spell-tarc-bk/page-1#entry56613

Incepand cu 4 ianuarie ai fost atentionat de 4 ori.

P.S. Dupa cum scrie si mai sus: "Orice comentariu inutil pe aceasta tema se sanctioneaza."

Ba Vlade lasa`ma dracu cu smecheriile ca nu le face nimeni mai bine ca tine.
Da sistemul automat 60 points, dar dc nu le si scoate automat daca asa scrie?
Incepand cu 4 ianuarie am fost atentionat de 4 ori.. asa si? eu vb de cele primite inainte si care trebuiau sa expire in ianuarie.
Asta sti si tu sa citesti? "Orice comentariu inutil pe aceasta tema se sanctioneaza.", de ce nu sti sa citesti si cand scrie data pe care trebuie scoase warn`urile?
Habar nu am de ce inca mai ai moderator aici.Sau cum am mai spus....faceti ce vreti, cu cine vreti.....degeaba spune yasha intr`un topic de garrone ca ne`am luat dupa el.....asta ne aratati voi.

Oricum cred ca habar n`ai ce am vrut sa cer aici.