Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Mihai_2004

R3fLLex

Recommended Posts

Reclamatie Mihai_2004

1. Numele tau din joc: R3fLLex

2. Numele jucătorului reclamat: Mihai_2004 (Mod)

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Am primit ban pentru TPA+Kill dar nu am facut asa ceva, vreau sa vad dovada pe care am fost pus in jail.

4. Martori: redstonshic

5. Sectiune: Survival Epic

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/bTGkDyf (scrie pe chat ca am primit jail 12 ore)

Vreau sa mai adaug ceva, am vazut ce a scris Mihai mai jos insa eu nu mai pot scrie un mesaj asa ca voi scri aici, in primul rand C45 la urma zice, da-mi repede tp sa ii omor ceea ce este ilegal asta insemnand ca face si el tpa kill, in al doilea rand nu am facut tpa kill pentru ca c45 nu a murit, tpa insemnand teleport si kill insemnand a ucide, nu eu i-am dat tpa ci Claudia si nu l-am omorat a fost doar o tentativa si C45 nu a murit, pe langa toate astea am primit jail 12 ore, eu stiam ca se da 8 dar in fine la mine nu a fost tpa kill a fost doar o tentativa pentru ca C45 nu a murit, asta ar fi echivalentu' a 4 ore de jail dar eu am primit 12. 

Edited by R3fLLex
Nu pot sa mai scriu un mesaj

Buna, @R3fLLex!

In primul rand ai primit jail 12h deoarece este la a2a abatere de tpa+kill.

Faptul ca nu ai reusit sa-l omori s-a datorat interventiei colegilor mei din staff, din acest motiv nu voi lua in conderare argumentul tau.

Acum 2 ore, BetisorMihai a spus:

Buna @R3fLLex.iti multumesc ca ti-ai pierdut din timp pentru aceasta reclamatie!

Poftim si dovezile https://gofile.io/d/imNbCX

Opriti sunetul ca se auzea ceva pe fundal!

O zi buna sa ai!

In raspunsul lui @BetisorMihai iti este prezentata si dovada.

Multumesc pentru timpul acordat acestei reclamatii!

:respins: :tc:

Edited by Nyx

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...