Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Sadieeeeh

Zynrox

Recommended Posts

Reclamatie Sadieeeeh

1. Numele tau din joc:remyrj90

2. Numele jucătorului reclamat:Sadieeeeh

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Mute acordat aiurea pentru ca domnul operator se simte ofensat si ca eu caut cearta 😐 Mute pentru ca l-am intrebat daca se simte mai presus de jucatori ca el face spam avoid si ca i-am atras atentia ca face spam avoid.

4. Martori:-

5. Sectiune:Skypvp

6. Dovezi - Poze:https://imgur.com/a/ujlUEyS

Prefer sa nu vina membri staff cu contra fara argumente, prefer un raspuns de la domnul sadieh si un raspuns de la un manager.

EDIT:Interesant domnule Sadieh cum imi aduci dovezi care au fost dupa ce mi-ai acordat mute si mi-a expirat, eu vreau dovada pentru care am primit mute inainte de ora 22:23 cand am primit fix mute-ul. Astept. + Doresc dovezile de pe contul tau deoarece tu mi-ai acordat mute nu acel helper. Dovezile de pe alt cont nu se pot lua in considerare, sper ca stii asta.

Edited by Zynrox

Dovezile de pe alte conturi nu sunt acceptate.
Membrul staff va fi sanctionat cu un warn.
Atitudinea ta a fost una oarecum anormala, spunand ca "Daca vine Maaa ma baga el inapoi", crede ma ca nu o sa se intample asta. 

Daca vrei sa intrii in staff, incepi de la 0 cum au inceput toti... nu pe nepotism si alte criterii.
:tc::acceptat:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...