Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Propunere Sky pvp


NuClearCoDe

Recommended Posts

Propunere Sky pvp

1. Nume: Aezzy
2. Propunere: Sa faceti camera blocata cu bariere o camera de pvp
3. Sectiune: Sky pvp
4. Cu ce consideri ca ajuta aceasta propunere?: Multi  oameni joaca void iar dupa devin toxici, e enervanta chestia asta. Asa daca am face camera blocata cu bariere o camera de pvp ar fi mult mai tare, iar oameni ar putea face pvp acolo fara sa fie aruncati in void de catre altii. Probabil ca propunerea asta nu e asa buna pentru ca nu mai e asa mult pana la wipe (presupun) dar am zis sa o fac. Si presupun ca ar scadea toxicitatea cat de cat,
5. Poze/Film: https://imgur.com/1ofTB8S
6. Ceva de adaugat?: Va pwp ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Buna, Aezzy ! Iti multumim pentru propunere, dar eu una nu prea stiu ce sa zic. Si daca ar fi camera aceasta, nimeni nu ar fi obligat sa faca pvp acolo, cei care joaca void nu vor face pvp in camera, de asemenea multi care vor 1v1 vor afara, nu la inghesuiala, pentru a prinde combo uri. In plus, nu cred ca ar schimba prea mult sectiunea.

Sorry:contra:

Edited by quueenn
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, Zquare a spus:

:contra: nu mi se pare o propunere buna, pt ca, mapa este foarte mare + ca mai exista si o groapa unde e deestul loc pentru a face 1v1 si nu ai cum sa pici in void. Multumesc !

de aceeasi parere

sorry :contra:

Link to comment
Share on other sites

Salut @Aezzy. Ca idee, o camera speciala pentru 1v1 nu e rea, dar nu prea este nevoie. Sunt destule locuri pe mapa unde se poate face pvp cum trebuie, si pana la urma trebuie sa ai si tu coordonarea perfecta ca sa nu ajungi sa fii aruncat in void, evitând toata toxicitatea de dupa.

:contra:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...