Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie [Xysus]

Schwifty1234

Recommended Posts

Reclamatie [Xysus]

1. Numele tau din joc:Schwifty1234

2. Numele jucătorului reclamat:Xysus

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Intru linistit pe bw sa fac spam pt ca e contu meu ala si deodata primesc mute 30m daca eu am scris caps+limbaj staff+spam excesiv fiind ca am facut spam foarte mult el cica da mute 30m eu zic ca a facut o greseala trebuia mute 1h zic ca a procedat gresit helperul.

4. Martori:EricMihai004

5. Sectiune:BedWars

6. Dovezi - Poze:https://prnt.sc/vfpx7z in poza asta se vede putin din spam dar si mute-ul,  https://prnt.sc/vfpxmj iar aici se vede spamul excesiv

Iertare ca ma bag asa deși nu-i treaba mea, dar nu pot sa înțeleg rostul acestei reclamații. Ești atât de frustrat și ai început sa faci posthunt fără motiv. Practic ai făcut aceasta reclamație ca "ești prea supărat" ca ai luat mute prea puțin și ca meritai mai mult. Știi ce mai zice regulamentul? Membrul staff sancționează după regulament și după gravitatea situației. Adică daca el crede ca ai meritat 30 minute, de ce te superi ca n-ai luat o ora? Dacă chiar nu-ți convine cum acționează membrul staff atunci îl vom ruga sa te sancționeze dublu ca să nu te superi ca a dat prea puțin. Vezi tu, lucrurile nu stau cum vrei tu, ci cum vror conducătorii add2. Data viitoare gândește de 2 ori înainte sa faci o reclamație. Îmi pare rău că am întrat asa dar nu m-am putut abține. O seara frumoasa va doresc!! 

Da frate ai dreptate, in primul rand eu cred ca ar trebui sa calculezi inainte sa faci o reclamatie... uite la ce ma refer tu ai facut spam 10m lbj 15m si cu caps 5 minute cat face? nu 30?... frate ai devenit ultimu posthunter si ar trebui sa te gandesti de 2 ori cum a spus lunetistu... 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...