Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

[Plangere] SweetYT / Moderator

NeutRu

Recommended Posts

[Plangere] SweetYT / Moderator

Titlul topicului: [Plângere] Numele_Jucătorului  / Membrului staff

MODEL

1. Numele tau din joc:NeutRu

2. Numele jucătorului reclamat:SweetYT

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Ban aiurea. Am spus catre el daca dam un duel pentru sabie loot 5, l-am batut a devenit frustrat, mi-a cerut control, a spus ca sunt curat + am dovada ca a facut asta iar am dat dupa inca 2 duele si mi-a dat ban

4. Martori: Nu a fost nici un martor.

5. Sectiune: Op factions

6. Dovezi - Poze:unknown.png  Poza unde am primit ban

Poza unde a spus ca sunt legit: https://imgur.com/OMMi9XB

Si o filmare cu duel filmata chiar de el de unde voi veti decide daca am sau nu hack: https://youtu.be/TN7DIMNgLKM

*Cine nu respecta modelul cat si titlul dat mai sus, cererea respectiv reclamatia ii va fi stearsa.

Ok deci.

Minutul 1:48   

Ti am dat un hit tu ai sarit asta inseamna knockback de 2 ori mai mare. Ai trecut prin mine si am intors mouse ul moment in care ti am mai prins un hit.

La 2:20 nu mi dau seama cum se vede ca am hack. Nu mi pasa de sv asta puteti sa mi dati si permanent atat ca mi as dori ca frustrati sa fie scosi din staff..

Ce mentalitate am? copil terminat de 10 ani? esti vai de viata ta, daca ai sarit, ti am dat hit ai trecut prin mine si ti am mai dat unu se vede clar ca am hack ? sau ce

Edited by NeutRu

Cat de imbecil esti vere? arata-mi si mie doavada unde aveam "hack" in mai multe parti si labymod inject, am lunar si sunt legit esti chiar imebcil?  Unde visezi tu LabyMod inject daca eu nu am nici macar labymod in pc? si la ce sa dau inject?

Edited by NeutRu

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...