Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Helperi


MareleSmecher

Recommended Posts

Helperi

Problema cu Helperi pe Survival este ca isi fac treaba gresit,de exemplu daca un helper e prieten cu unul o sa il ajute cu orice mai  ales daca e vorba sa stai la protectia unuia si sa il convingi sa o sparga ca sa il omori(PS am dovada si inregistrare) si cand e vorba de tpa kiluri multiple degeaba.

Si acm sunt in jail pentru ca am folosit un autocklicker nu pentru a castiga un 1v1 nu pentru a omora pe cineva ci pentru a omora mobi la ferma mea de exp a mea pentru mob coins care din cate stiu nu am facut nmk ilegal pentru ca am folosit autoclickerul pe alte servere mai mari si nu s-a intamplat nmk,dar vad ca servarul asta este complet ciudat fata de alte servera sa ma gandesc si eu si prietenii mei pe care iam invitat sa plecam de pe server ca neam saturat de helperii astai care nu fac ce trebuie(unii dintre ei) si de serverul asta care sterge iteme la care am muncit ore dar l-am scapat din greseala.

Deci va rog macar sa va ocupati de chestiile importante nu de aia care au programat o aplicatie sa omoare mobi ca sa poti manca ci de tpa killeri scameri si stergerea obiectelor  nepretuite+vroiam sa cumpar un rank si sa imi sustin serverul dar nu am putut din cauza ca nu toti au paypal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...