Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !
Sign in to follow this  
narcisnicolas

Helper-BedWars

Recommended Posts

Helper-BedWars

Cu ce nick-uri joci pe server:legendary124
Varsta:Am 17 ani!
Primele 7 cifre din CNP(minim 14 ani): 5031206
Motivele pentru care credeti ca v-ati califica pentru functia de helper (Intre 30 si 50 de cuvinte):Pai in primul rand imi place sa ajut oamenii si sa discut cu ei,sa ii fac sa inteleaga ceea ce au gresit/sau nelamurirea pe care o au!Pe sectiunea bedwars de cand joc eu am intalnit ceva hackeri sunt unii care dau acest lucru pe fata scriind chiar si in chat,fiind putini din staff on acestia continua sa joace cu hack fara nici o problema!De astfel de jucatori trebuie scapat serverul!Si mereu mi-a placut sa indrum persoanele care sunt in necunostinta de cauza si care au nevoie de ajutor(aici cei care sunt noi pe sectiunea bedwars)
Discord (Obligatoriu) :narcisnicolas#1246
Ai citit regulamentele? : Bineinteles,altfel nu as fi stiut cu ce se ocupa persoana cu acest grad!

Câte ore jucate aveti pe sectiunea respectiva?(poza obligatorie):https://ibb.co/5Byc4RJ

Buna, regulament necitit. In plus, ai 2 sanctiuni recente. Revino cu o alta cerere peste 7 zile !

341434944018211.webpCONTRA

Salut,

Nu ai citit regulamentul. 

Scuze 

:contra:

O zi buna, revino peste 7 zile cu o cerere noua.

Nu ai citit regulamentele.

Respins T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...