Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Pyven

shinmon

Recommended Posts

Reclamatie Pyven

1. Numele tau din joc: shinwrld

2. Numele jucătorului reclamat: Pyven 

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: ban pe degeaba / omu imi da ban pt applicatie logitech fara mouse in ea dar nu a gasit nici un string sau ceva si + e treaba mea ce am in pc

4. Martori: tot sv-ul

5. Sectiune: Assassins

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/eDCUAdW

Salut, ai avut fisiere modificate fix cand ti am cerut SS. Cel mai probabil din ce string uri ai, folosesti macro pe logitec. E normal sa nu ti l gasesc avand in vedere ca poti deconecta mouse ul. Ceea ce ti am gasit si in strings. Nu ai cum sa spui ca nu foloseai acea aplicatia care e aplicatie pentru mouse special creeata  uite dovada : gasesti la 5:40 

8 minutes ago, Pyven said:

Salut, ai avut fisiere modificate fix cand ti am cerut SS. Cel mai probabil din ce string uri ai, folosesti macro pe logitec. E normal sa nu ti l gasesc avand in vedere ca poti deconecta mouse ul. Ceea ce ti am gasit si in strings. Nu ai cum sa spui ca nu foloseai acea aplicatia care e aplicatie pentru mouse special creeata  uite dovada : gasesti la 5:40 

Bro tu ti-ai luat brainfreeze in process hacker si mi ai gasit mie macro aveam multe applicatii deschise si l-am inchis acolo sus pe sageata aia sa nu ai tu lag in anydesk la final daca ma lasai sa iti arat iti aratam ce mouse am dar tu rpd ai dat ban si un fisier modificat nu e motiv de ban in pc-ul meu fac ce vreau nu ai gasit nici un string learn 2 ss