Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Propunere Sectiune Noua


Scoica

Recommended Posts

Propunere Sectiune Noua


1. Nume:Scoica
2. Propunere:Sa se adauge sectiunea Practice Pvp
3. Sectiune:Practice  pvp (banuiesc)
4. Cu ce consideri ca ajuta aceasta propunere?:Ar  fi destul de  distractiv,si,consider ca ar avea  multi playeri,deoarece multi playeri ai comunitatii Addicted2  sunt  destul de buni la pvp,sau,poate  doar doresc   sa  se  antreneze,sau,de  ce  nu,sa dea un duel cu un prieten,eu unul as juca  frecvent pe  aceasta  sectiune.
5. Poze/Film:-
6. Ceva de adaugat?:Nimic

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu pot sa dau un pro sau un contra la aceasta propunere. (Mi am spus doar parerea)

Propunerea este buna, acest minigame este interesant si distractiv in acelasi timp.

Dar nu stiu de ce cred ca sectiunea daca va fi adaugata, nu va fi asa populata precum cred altii. +ca sunt sanse foarte mici ca sa se adauge aceasta sectiune.

Link to comment
Share on other sites

La 05.04.2021 la 17:52, Scoica a spus:

Propunere Sectiune Noua


1. Nume:Scoica
2. Propunere:Sa se adauge sectiunea Practice Pvp
3. Sectiune:Practice  pvp (banuiesc)
4. Cu ce consideri ca ajuta aceasta propunere?:Ar  fi destul de  distractiv,si,consider ca ar avea  multi playeri,deoarece multi playeri ai comunitatii Addicted2  sunt  destul de buni la pvp,sau,poate  doar doresc   sa  se  antreneze,sau,de  ce  nu,sa dea un duel cu un prieten,eu unul as juca  frecvent pe  aceasta  sectiune.
5. Poze/Film:-
6. Ceva de adaugat?:Nimic

ai factions unde poti da duel

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, SunshinePen3338 said:

ai factions unde poti da duel

Optiunile pe faction sunt  limitate,nu este nici  pe  departe ca o versiune  full a unei sectiuni de pvp unde ai avea:
Combo
NoDeBuff
Debuff
Axe
Etc...

Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea mea este o idee buna,dar va fi nevoie de niste membrii staff care sa se ocupe de aceasta sectiune deoarece sunt sigur ca cei care vor pierde(nu toti,doar unii)se vor enerva si vor incepe sa foloseasca un limbaj licentios fata de cel care a castigat.Sincer dupa cum a spus si colega mea bianca,aceasta sectiune va ajuta mult cresterea serverului Adicted2,si deoarece serverul acesta este si unul romanesc si are si un loc bun pe lista ale celor mai bune servere,multi jucatori vor alege sa se joace pe serverul acesta.Inca o data,imi place mult ideea dar nu cred ca voi juca pe sectiune deoarece nu sunt eu cu pvp-ul.
 

Zi buna sa ai!Ai un PRO!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...