Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Propunere sectiune noua

ImaHiro

Recommended Posts

Propunere sectiune noua

1. Nume:ImaHiro
2. Propunere:o sectiune noua si aceea sa fie skywars
3. Sectiune:-
4. Cu ce consideri ca ajuta aceasta propunere?: poate ar aduce playeri mai multi,de fun,te poti antrena si la pvp/ca pe bw cand pushezi cu un bridge,
5. Poze/Film:-
6. Ceva de adaugat?: hai cu parerile :d

Buna @ImaHiro!
 Pentru ca nu-mi place propunerea ta, o sa ti dau 
:contra:

Mi se pare ca nu se potriveste pentru Addicted2, momentan, si gandeste-te ca este mult de munca, si dureaza ceva, iar managerii nu stau atat timp sa faca o alta sectiune, care probabil nu o sa aduca playeri,  dupa cum ai spus tu.

Seara frumoasa in continuare !

BiancaSign.gif

:contra: Motivele pentru care o sa ti dau si eu contra au fost spuse de colegii mei.

Sunt deja Bedwars si Factions in care poti face pvp si sa te antrenezi.

Acum 21 ore, BiancaTheBoss a spus:

Mi se pare ca nu se potriveste pentru Addicted2, momentan, si gandeste-te ca este mult de munca, si dureaza ceva, iar managerii nu stau atat timp sa faca o alta sectiune, care probabil nu o sa aduca playeri,  dupa cum ai spus tu.

La 14.05.2021 la 11:31, Scoica a spus:

Nu vad cine ar juca  skywars,aceasta sectiune a mai fost din cate stiu dar a esuat
Eu unul nu as juca skywars pe addicted  si nu vad sa  prinda

Salut, @ImaHiro!
Nu pot să spun clar cat de bună este propunerea ta, deoarece, după cum au spus și colegii mei staff mai sus, există alte secțiuni în prezent unde te poți antrena pentru pvp, cum ar fi pe factions unde poți da dueluri, pe skypvp și pe bedwars, aceste 3 secțiuni sunt mai mult decat suficiente pentru a te putea antrena!
Și din cate știu, această secțiune a mai fost pe server și a dat ''faliment'', deoarece nu era jucată aproape deloc de către playeri și cel mai probabil, acum va avea aceeași soartă ca înainte, adică să nu fie jucată aproape deloc, așa că, momentan nu îi văd rostul acestei secțiuni pe server!
Totuși, mulțumim pentru propunere!
O zi frumoasă în continuare!
 :tc: :respins:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...