Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !
Sign in to follow this  
alexandruman89

reclama

Recommended Posts

reclama

1. Numele tau din joc:alexandruman89 

2. Numele jucătorului reclamat:David0807

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: mia dat mute pt limbaj mama  10min dar eu am facut spam avoid, toxicitate si limbaj, si limbaj mama . Multi o sa zica ca e post hunt dar nu e nu e vina mea  ca nu stie regulamentul! 

4. Martori:tot server ul care nu era afk 

5. Sectiune:1.16

6. Dovezi - Poze:https://imgur.com/a/dq5GLO9

Pai.... ce sa zic... eu i-am dat mute corect, pentru limbaj mama, nu am apucat sa fac ss.

Acum 20 ore, Rydan a spus:

@David0807 astept si partea ta.

cam tarziu..

vezi ca erau mai multe motive

nu e vina mea ca nu sti regulamentul!! intelege! invata regulamentul anainte sa dai mute si sa ai dovezi

dovezi unde

VR DOVEZI ca miai dat mute pt motivul ala

se poate uita pe consola

@Janec este adevarat cand @David0807 era afk vorbea cu tn? 

- Double-Post:Înseamnă scrierea a două post-uri unul după altul(exceptând regula 4).
⇒ Aceste mesaje vor fi şterse,iar membrul va fi sancţionat cu warn-up între (10-15%)
- Post Hunt    :Înseamnă încercarea de a face post-uri in exces dar fără sens/rost.
⇒ Aceste mesaje vor fi şterse,iar membrul va fi sancţionat cu warn up între (10-15%)

@alexandruman89 te rog sa astepti raspunsul unui Manager fara alte adaugari, ai mai sus o parte din regulamentul pe care il ai de respectat pe forum. Pune un reply doar daca ai o dovada de expus, adaugari suplimentare si scoaterea de ochii "nu e vina mea ca nu sti regulamentul!! " nu sunt necesare. 

Multumim!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...