Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !
Corneliu

Plângere Hancaa

Recommended Posts

Plângere Hancaa

1. Numele tau din joc: Corneliu

2. Numele jucătorului reclamat: Hancaa

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: 
Am luat ban pentru hack(reach), iar o data ce nu am mi se pare degeaba.Fac aceasta reclamatie pentru indiferenta fata de treaba care o are de facut si timpul pe care acorda atunci cand vine vorba de dat ban sau de a analiza o dovada(de la o persoana necunoscuta).

4. Martori: pr1nc1a si Sneepy01

5. Sectiune: Bedwars

6. Dovezi - Poze: Daca nu merg linkurile de la poze le pot da pe discord!
IMG_20210721_002639.jpgIMG_20210721_171718.jpg

Salut, au trecut mai mult de 24h de la ban ul acordat asadar nu mai sunt obligat sa iti prezint dovada. Te rog ca data viitoare sa faci reclamatia/ cererea unban in decurs ul a 24 de ore.

Dovada ca au trecut mai mult de 24h ( reclamatia a fost facuta acum 3 ore, iar ban ul e de 1 zi si 4 ore)

https://imgur.com/a/YYClkwC

Posted (edited)
Acum 10 ore, HancaAndrei a spus:

Salut, au trecut mai mult de 24h de la ban ul acordat asadar nu mai sunt obligat sa iti prezint dovada. Te rog ca data viitoare sa faci reclamatia/ cererea unban in decurs ul a 24 de ore.

Dovada ca au trecut mai mult de 24h ( reclamatia a fost facuta acum 3 ore, iar ban ul e de 1 zi si 4 ore)

https://imgur.com/a/YYClkwC

In acea plangere nu a fost vorba de faptul că mi-am luat ban sau că vreau unban,ci a fost vorba despre felul în care îți faci treaba și în care tratezi unele chestii.Pozele acelea sunt dovezi în care și cel ce mi-a dat report recunoaște că a gresit, ceea ce dovedește ca tu mi-ai dat ban fara sa analizezi dovezile...

PS:Îs tot eu Corneliu doar că de pe alt cont!

Edited by MariusD

Din pacate reclamatiile trebuiesc facute in mai putin de 24 de ore. 

Fiecare sanctiune se acorda pe baza unei dovezi, deci nu cred ca ai fost acuzat fara motiv.

:respins:

:tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...