Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Plangere Membru Staff Hancaa

NamHacksmr

Recommended Posts

Plangere Membru Staff Hancaa

1) Numele din joc: NamHacksmr

2) Numele jucatorului reclamat: Hancaa

3) Motivul pentru care il reclamati: ban aiurea de 14 zile doar pentru niste injurii si spam. Nu contest ca nu ar trebui sa fiu pedepsit pentru comportamentul meu, dar ban 14 zile mi se pare exagerat.

4) Martori: tot sv idk

5) Sectiunea: Bed Wars

6) Poza: https://imgur.com/sMN0xq9

Salut.
Ai primit ban 14 zile dupa regula urmatoare

"4.9  Serverul nostru este unul cat se poate de civilizat. Nu incurajam injuriile sau comportamentul licentios, asadar fiecare persoana care va incerca sa strice mediul de joc al celorlalti playeri sau sa isi bata joc de cei care depun munca in acest sens vor fi sanctionati ca atare. (toxicitate intentionata si continua, injurii adresate in mod intentionat si continuu membrilor staff, glume deplasate, etc)
Ban 14 zile prima abatere"

De fiecare data cand eu intram pe server ma injurai deoarece ti am dat 3.4 ban uri pentru refuz control.
Tin sa mentionez ca de fiecare data cand ti am cerut control ai spamat si ai injurat staff-ul.
Ai mai jos toate doveziile necesare, in care injuri staff-ul, iti faci alte conturi sa joci cu hack si sa injuri si pe ele, spamezi, faci conturi cu nume jignitoare!
https://imgur.com/a/v06Pt0O
In dovezi se poate vedea clar ca injuri staff ul addicted2 spamand, cand ma vezi pe mine on ma injuri, si iti faci alte conturi sa joci cu hack

Te as ruga ca pe viitor sa ti revizuiesti comportamentul pentru a nu ajunge la un ban de 28 zile.

Contul cu nume jignitor nu e al meu. Documenteaza-te, puiule. Cand nu mai erai moderator si ma injurai de familie, nu era jignire aia ? Nu observi ca toti playerii se iau de tine din cauza atitudinii tale egocentrice ? Te pup si ne mai vedem si la alte ban uri, dragostea mea :>>

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...