Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Hatakeer

SyNtAxY123123123

Recommended Posts

Reclamatie Hatakeer

1. Numele tau din joc: SyNtAxY

2. Numele jucătorului reclamat: Hatakeer

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Intrasem pe server si vroiam sa il intreb cand o sa imi dea armura despre care am vorbit aseara iar el m-a jignit.

4. Martori: Toti playerii de pe sectiune

5. Sectiune: Survival EPIC 1.17

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/IGb1MH0

Doresc sa incep prin ati aduce la cunostinta faptul ca "nesimtit" nu e o jignire insa e o insusire de care ai dat dovada. Acum 2 seri ai inceput sa faci scadal ca nu ti-ai primit kitul de la giveall si sa faci stafful mincinos ca apoi sa ne ameninti ca ne faci reclamatie, chiar si dupa ce ti-am zis ca o sa iti dau kit-ul pe care  l-am primit eu tot nu ai incetat. Faptul ca dupa comportamentul de acum 2 zile ai venit ieri sa-mi ceri *armura ta* dupa spusele tale mi se pare deja o batjocura. 
Dovada suplimentara: link

3 hours ago, Hatakeer said:

Doresc sa incep prin ati aduce la cunostinta faptul ca "nesimtit" nu e o jignire insa e o insusire de care ai dat dovada. Acum 2 seri ai inceput sa faci scadal ca nu ti-ai primit kitul de la giveall si sa faci stafful mincinos ca apoi sa ne ameninti ca ne faci reclamatie, chiar si dupa ce ti-am zis ca o sa iti dau kit-ul pe care  l-am primit eu tot nu ai incetat. Faptul ca dupa comportamentul de acum 2 zile ai venit ieri sa-mi ceri *armura ta* dupa spusele tale mi se pare deja o batjocura. 
Dovada suplimentara: link

(nr 1. ) Exact cum a zis si Hatakeer, "nesimtit" nu este o jignire. (nr 2.) Dovada fullscreen needitata, sa se vada data si ora

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...