Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

reclamatie L4ys

69ms

Recommended Posts

Avand in vedere ca sunt martor ti am analizat filmare si mie mi se pare ca da ok si nu are reach/auto,de auto m am convins pentru ca i  a kb normal si de reach pot sa zic ca mereu ai fost intr o raza apropiata de range al lui incat sa ii dai si tu hit,pentru mine acuzatul nu are urma de cod.

Acum 5 ore, AlexFTWgamingv2 a spus:

Avand in vedere ca sunt martor ti am analizat filmare si mie mi se pare ca da ok si nu are reach/auto,de auto m am convins pentru ca i  a kb normal si de reach pot sa zic ca mereu ai fost intr o raza apropiata de range al lui incat sa ii dai si tu hit,pentru mine acuzatul nu are urma de cod.

Nu inteleg de ce te a pus martor ca eu nu tin minte sa fi fost on pe server atunci.

Plus, ca atata timp cat e team cu tine, tot timpul va da "ok" 👌

Acum 1 oră, R0man2 a spus:

Nu inteleg de ce te a pus martor ca eu nu tin minte sa fi fost on pe server atunci.

Maricon se vede clar ca hiturile nu depasesc raza de 3 blockuri si unde se vede autoclicker ul?

Acum 2 ore, R0man2 a spus:

Eram pe discord cu el si era pe parta btw.Haideti sa asteptam un manager care ne poate da verdictul la aceasta reclamatie

Acum 41 minute, AlexFTWgamingv2 a spus:

Eram pe discord cu el si era pe parta btw.Haideti sa asteptam un manager care ne poate da verdictul la aceasta reclamatie

Ai dovada ca era pe partajare si nu folosea nici un ghost client sau alte avantaje? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...