Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie + cerere unban RaphNigga

AlexFTWgamingv2

Recommended Posts

Reclamatie + cerere unban RaphNigga

1. Numele tau din joc: AlexFTWgaming
2. Numele jucătorului reclamat: RaphNigga
3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Eram la control,mi a bagat paladin si dupa mi a dat ban pt cheat 2/3, 1.Nu aveam 1/3,1/3 a fost dat de rydan si dupa mi a dat unban si 2. Nu aveam cod
4. Martori: AlbertoRo100
5. Sectiune: BedWars
6. Dovezi - Poze:
https://i.imgur.com/ElSCSmP.png

Self destruct la ce,da mi o dovada,arata mi codul in fata,eu n am nici o dovada clara care sa mi arate un cod in fata,explica mi ce cod e,si ce "in instance" nu il aveam deschis atunci cat facea scan paladin ul

Chiar acum, AlexFTWgamingv2 a spus:

Self destruct la ce,da mi o dovada,arata mi codul in fata,eu n am nici o dovada clara care sa mi arate un cod in fata,explica mi ce cod e,si ce "in instance" nu il aveam deschis atunci cat facea scan paladin ul

Iti arata ca mi lipsesc dps urile ceea ce este un bug de la windows iti pot face filmare in momentul asta si poti sa dai si un search pe google despre ele ;),koid ul nici nu face sa dispara dps urile acelea,koid ul face sa dispara total altfel de servicii

Chiar nu e nevoie sa iti ofer prea multe detalii scrie deja clar in paladin, eu ti-am dat ban pe dovada de acolo. Asteptam amandoi decizia unui manager si vedem concluzia.

In continuare o seara frumoasa

Acele dps uri imi sunt diaparute mereu,chiar si daca dau restart,pot dovedii cu camera pe voice + aia nu ti indica ca aveam cod,sunt niste processe de la pc inchise,nu indica nici un nume de hack/macro/orice as putea avea,sunt niste simple processe,asa ma duc si eu la unu si ii zic ca are process de la google inchis si ii dau ban

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...