Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie yungronaldo

Zereh

Recommended Posts

Reclamatie yungronaldo

1. Numele tau din joc: Zetsful

2. Numele jucătorului reclamat: _yungronaldo

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Mi-a dat ban pentru motiv hack dar ghinion , am filmat

4. Martori: toti ceilalti care erau on pe assassins , nu mai stiu cine ( senzoru , k1ngiimata etc )

5. Sectiune: assassins

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/XGj6Q1P
Ghinion , o sa pun dovada "hack-ului" si din perspectiva mea dupa ce vad dovada lui ronaldo

joci pe badlion client, 2:15 in colo pe filmarea ta se vede ca ai misplace, daca te uiti la filmarea mea pe 0:50 e exact aceeasi secventa, pacat ca n-ai keystrokemod pe undeva pus, sa radem toti cum tii w apasat si esti la 4 block uri de mine din cauza misplace-ului :))) e funny ca m-ai pus sa-ti fac si control.

pentru necunoscatori la momentul actual vape v4 nu merge pe lunar, merge doar pe badlion, si tu ai mai primit ban pt cliente injectate, te astept iar pe server, sa mai filmezi odata chiar o sa ma ajute sa explic de ce ai cod :))

Varule ronaldo , esti efectiv penibil , mereu gasesti cate o scuza d asta de cacat , fa-mi control , faza cu client injectat cand mi a facut l4ys control , nici macar nu mi am oprit mc u in ziua aia si am reintrat , nu stiu care e faza , acu poti sa mi faci control ca mi am sters blc u si l am bagat iar . Las-o moarta cu scuzele astea de cacat cu missplace si ce naiba crezi ca mai am , doar ce m am reapucat si deja incepi cu acuzatiile astea shit , astept sa primesti warn ❤️

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...