Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Plangere alexa11

Sebigagiu

Recommended Posts

Eu ti-am dat mute pe motiv de toxicitate,pentru ca nu incetai cu jignirile si injosire la adresa mea!Dupa ce ti-am dat mute,Vali161ro mi-a zis sa iti dau unmute ca sa nu imi faci reclamatie si am zis ok,sa il ascult pe el desi meritai mute-ul..

Uite o mica dovada mai jos in care m-ai amenintat ca oricum imi iau remove,te rugam sa inchizi subiectul ca mi-ai facut reclamatie,iar tu nu bagai de seama si incercai sa ma instigi la cearta spunandu-mi ,,daca nu vreau sa vorbesc in privat ce?,, 

Consider ca am procedat corect oferindu-ti mute,dar la cererea unei persoane mai mare decat mine in grad,ti-am scos-o!

P.S: Vino data viitoare si cu dovezi in care arati modul in care imi vorbesti,si cum ma iei peste picior!

Dovezi: https://imgur.com/a/mnXZNRE

Data viitoare daca ai jucatori de reclamat, spui unui membru staff, daca vezi ca nu ia masuri(fiind si la inceput) vii si reclami direct pe discord sau forum. Tu ai inceput sa faci cearta pe chat "oricum o sa ia remove" - citatul asta spune tot. Ai fost sanctionat corect.

:tc: 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...