Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

reclamatie yasuoez

hakunevinovat2

Recommended Posts

reclamatie yasuoez

1. Numele tau din joc: iisushristos3

2. Numele jucătorului reclamat: YasuoEz

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: mia dat ban fara sa fac nimic

4. Martori: _ionut_21

5. Sectiune: skypvp

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/1HXygai

Edited by hakunevinovat2

Salut, o sa incep prin a preciza faptul ca nu stiu  pe ce cont ai primit tu ban deoarece pe ''Haku'' nu ai niciun ban de la mine, ai primit doar mute, cand faci reclamatie pune contul pe care ai primit ban.

Dovada ca pe contul Haku nu ai primit ban: 4xktKca.png

Dovada ca nu ai alte conturi pe ip inafara de Haku si un cont nou cu nimic in hist:quTl7RM.png

Salut, am incep prin a imi cere scuze pentru greseala facut si acum o sa continui prin a explica de ce ai primit ban pe contul respectiv. Intradevar ai luat ban degeaba, inainte sa intrii tu cu 4-5 minute intrase un hacker cu numele iisushristos2 si primise ban pe motiv cheat, dupa am intrat in control cu player si cand am intrat putin pe mc sa vad daca trebuie sa dau mute-uri sau ceva (inca eram in control) si te-am vazut pe chat scriind ''salut'' si am crezut ca e acceasi persoana si cum eram in control am zis ca nu pot sa stau spec sa vad daca ai cheat si m am grabit fara sa verific daca e acelasi ip, dar dupa ce am verificat dovezile ai primit unban pe contrul tau.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...