Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

[Plangere] Rivalu11

Freakimaru

Recommended Posts

[Plangere] Rivalu11

1. Numele tau din joc: Freakimaru

2. Numele jucătorului reclamat: Rivalu11

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Jail dat degeaba, fara dovezi concrete. Mai jos sunt 2 dovezi + inca o varianta mai veche, dar asemanatoare in care am luat jail din acelasi motiv, care pe urma a fost anulat in urma dovezii de mai jos(2). In prima dovada(1), clipul este format din 2 parti, in prima parte, cea in care am primit jail(00:00 -->00:57), ma uitam la serial, pe urma am observat sanctiunea de pe conturile secundare(a aparut pe chat), iar cea de a doua parte (00:59 - 06:32) in care dupa ce m-am logat si mi-am dus conturie la ferma, am primit mesaje de la Rivalu11 in care ma verifica daca sunt la pc (aici am vazut mesajele pentru ca umblam in toate cele 3 ferestre deschise), spre deosebire de prima parte a dovezii, in care am fost verificat doar pe un singur cont, chiar daca membrul staff stia ca toate cele 3 conturi sunt ale mele si ar fi putut da mesaje pe toate, asa cu siguranta as fi putut raspunde din moment ce primele doua ferestre imi erau in fata.

4. Martori: -

5. Sectiune: 1.17

6. Dovezi - Poze: (1) 

(2) 

Tot nu inteleg motivul pentru care am primit jail, din dovada ta nu reiese faptul ca as face ceva pentru care sa mi dai jail. Afk ul la ferma nu scrie nicaieri ca e interzis si hack nu vad pe filmarea ta. Inseamna ca oricine ar fi afk, daca nu ti raspunde primeste jail?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...